Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru 13 Nisan Cuma!

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru 13 Nisan Cuma!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, Genel Müdürlükleri, Şubeler, Bölgeler ve iştiraklerinde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Çevre Mühendisi alımları yapacak olan Yapı Kredi, banka iş başvurusu yapacak tüm adayların üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmalarını istemektedir.

Yapı Kredi Bankası Mühendis Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak tüm adayların minimum 5 senelik alanlarında deneyim sahibi olmuş olmaları, Çevresel Boyut Değerlendirme çalışmaları yapabilecek pozisyonda olmaları, İSG Uzmanlığı, Çevre Görevlisi, Sera Gazları Envanteri Uzmanlığı ve ISO 14001 İç Tetkikçi Eğitimi belgelerine sahip olmaları istenmektedir.

Bunların yanı sıra söz konusu banka personel alımları kapsamında tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenip, MS Office programları hakkında donanımlı bilgiye sahip olmaları, aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri, seyahat engellerinin olmaması, disiplinli çalışıp gelişime, öğrenmeye ve araştırmaya her zaman açık olmaları, sorumluluk sahibi olup hedef, sonuç ve müşteri odaklı çalışmaları istenmektedir.

Tüm adayların ekip çalışmalarında başarılı olması, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin güçlü olması, sözlü ve yazılı iletişim yeteneklerinin iyi, raporlama yapabilme yetkinliklerinin olması, esnek çalışma saatlerine de uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adaylar Çevre Kanunu ve alt yönetmeliklerinin takiplerinin yapılması, tüm çevre uygulamalarının yaptırılması, uygulamalarının kontrollerinin gerçekleşmesi,  tesislerdeki atık yönetimi çalışmalarının takip işlemlerinin yapılması, yazışmaların takibi ve raporlamasının yapılması görevleri yapılacaktır. Bu doğrultuda da adayların alanındaki gereklilikleri yönünde resmi kuruluşlarla ilgili işlemleri gerçekleştirebilmeleri, erkek adayların ise askerlik görevlerini yapmış olmaları istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası İş İlanı için Son Başvuru Ne Zaman?

Banka iş başvuruları için son tarih 13 Nisan 2018 Cuma olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-cevre-muhendisi-2027571

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.