Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru 13 Nisan Cuma!

0

Yapı Kredi Bankası, Genel Müdürlükleri, Şubeler, Bölgeler ve iştiraklerinde görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Çevre Mühendisi alımları yapacak olan Yapı Kredi, banka iş başvurusu yapacak tüm adayların üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmalarını istemektedir.

Yapı Kredi Bankası Mühendis Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında başvuru yapacak tüm adayların minimum 5 senelik alanlarında deneyim sahibi olmuş olmaları, Çevresel Boyut Değerlendirme çalışmaları yapabilecek pozisyonda olmaları, İSG Uzmanlığı, Çevre Görevlisi, Sera Gazları Envanteri Uzmanlığı ve ISO 14001 İç Tetkikçi Eğitimi belgelerine sahip olmaları istenmektedir.

Bunların yanı sıra söz konusu banka personel alımları kapsamında tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması istenip, MS Office programları hakkında donanımlı bilgiye sahip olmaları, aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri, seyahat engellerinin olmaması, disiplinli çalışıp gelişime, öğrenmeye ve araştırmaya her zaman açık olmaları, sorumluluk sahibi olup hedef, sonuç ve müşteri odaklı çalışmaları istenmektedir.

Tüm adayların ekip çalışmalarında başarılı olması, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin güçlü olması, sözlü ve yazılı iletişim yeteneklerinin iyi, raporlama yapabilme yetkinliklerinin olması, esnek çalışma saatlerine de uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adaylar Çevre Kanunu ve alt yönetmeliklerinin takiplerinin yapılması, tüm çevre uygulamalarının yaptırılması, uygulamalarının kontrollerinin gerçekleşmesi,  tesislerdeki atık yönetimi çalışmalarının takip işlemlerinin yapılması, yazışmaların takibi ve raporlamasının yapılması görevleri yapılacaktır. Bu doğrultuda da adayların alanındaki gereklilikleri yönünde resmi kuruluşlarla ilgili işlemleri gerçekleştirebilmeleri, erkek adayların ise askerlik görevlerini yapmış olmaları istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası İş İlanı için Son Başvuru Ne Zaman?

Banka iş başvuruları için son tarih 13 Nisan 2018 Cuma olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-cevre-muhendisi-2027571

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın