Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alacak! Başvuru İçin Son...

Albaraka Türk En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alacak! Başvuru İçin Son 5 Gün!

-

Albaraka Türk Katılım Bankası, güvenlik görevlisi kadrosu için banka personeli alımı yapacağını duyurdu.

Albaraka Türk Katılım Bankası banka kadrolarında yer alan mevcut boşluklar için, hem genel müdürlük binasında, hem de banka şubelerinde görevlendirilmek üzere güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Katılım bankacılığı sektörünün öncü bankası olan Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personeli alımı aşamasında aranan nitelikler hakkında da önemli bilgi paylaşımları gerçekleştirdi. Banka personeli olmak için gerekenler listesinde bankanın talepleri ise şu şekilde.

Albaraka Türk Katılım Banka Personeli Alım Şartları

Albaraka Türk Katılım Bankası güvenlik görevlisi kadrosu için banka iş başvurusu yapacak olan adayların en az lise mezunu olmalarına önem veriyor. 5188 sayılı kanun kapsamında, silahlı güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olunmasını da önemseyen banka, adayların en az 180 cm boyunda olmasına ve boy/kilo oranının orantılı olmasına önem veriyor.

İş başvurusunda bulunacak olan adayların faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olmalarına önem veren Albaraka Türk Katılım Bankası, adayların sürücü belgesine sahip olmalarına ve aktif olarak araç kullanabilmelerine de önem veriyor.

1 Ocak 1991 ve sonrasında doğmuş olan banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmalarını talep eden banka, en az 1 yıl ve üzerinde silahlı güvenlik görevlisi olarak çalışılmış olmasını da önemsiyor.

Güvenlik Görevlisi İş ve İş Başvurusu Detayları

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar arasından tercih edilecek olan kişilerin hem bankanın genel müdürlük binasında, hem de il ve ilçelerde yer alan şubelerde istihdam edileceği belirtiliyor. İş başvurusu aşamasında banka personeli adaylarının iletişim bilgilerini doğru girmesini talep eden banka, banka mülakatına davet için bu iletişim kanallarının kullanılacağını belirtiyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından 7 Nisan Cumartesi günü yayımlanan banka personeli alım ilanına, gerekli şartları sağlamanız halinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 13 Nisan 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-guvenlik-gorevlisi-tum-turkiye-1954596

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,367BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler