Şekerbank, Türkiye Geneli Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, bankanın tüm işletme ürünlerinin müşterilere tanıtımları, pazarlama ve satışlarının yapılması için banka personel alımları yapacak.

İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak olan Şekerbank, banka iş başvurusu yapacak adayların açık pozisyon olan illerde ikamet etmelerini istemektedir.

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında çok sayıda Şekerbank şubeleri için banka personel alımları gerçekleşecek. Bankanın işletme ürünlerinin müşterilere tanıtımları, pazarlaması, satışlarının yapılması doğrultusunda hedeflerin, verimliliğin ve müşteri portföyünün geliştirilerek artırılmasını sağlanması, banka politikaları çerçevesinde uygun hedef müşterilerin tespitlerinin yapılması, söz konusu müşterilere kalıcı çalışmada etkin rol oynanması istenmektedir.

Söz konusu personel alımları şu Şekerbank Şubeleri için olacaktır;

  • İstanbul-Kartal = Son Başvuru: 9 Nisan
  • Antalya-Hal = Son Başvuru: 2 Haziran
  • İstanbul-Ziverbey = Son Başvuru: 25 Mayıs
  • İstanbul-Göztepe = Son Başvuru: 25 Mayıs
  • Edirne-Uzunköprü = Son Başvuru:  19 Mayıs
  • Nevşehir = Son Başvuru: 18 Mayıs
  • Kocaeli = Son Başvuru: 3 Mayıs
  • İstanbul-Ümraniye = Son Başvuru: 21 Nisan
  • İstanbul-Küçükyalı = Son Başvuru: 21 Nisan

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların söz konusu il ve ilçelerde ikamet etmeleri, işe ulaşım sorunu yaşamamaları istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 150 Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor

Tüm adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir.

Minimum 3 senelik İşletme Bankacılığı iş kolunda Portföy Yönetmiş olunması, bu alanda deneyim sahibi olunmuş olması istenmektedir.

Tüm adayların ekip çalışmalarında uyumlu, başarılı, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli, kendilerine her zaman güvenmeleri, satış yeteneklerini gelişmiş olması, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetiminde başarılı olmaları, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması istenmektedir.

Esnek çalışma saatlerinde istihdam edilecek adayların bu çalışma performansına uygun olmaları istenmektedir. Banka iş başvurusu yapacak tüm erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Banka Personel Alımları Son Başvuru Ne Zaman Olacak?

Yayımlanan iş ilanlarının son başvuru tarihleri yukarı verilmiş olup, il bazında değişiklik göstermektedir.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/firma-profil/sekerbank-1466-5108

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.