Bankacıyım.Net

Şekerbank, Türkiye Geneli Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak!

Şekerbank, Türkiye Geneli Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak!

Şekerbank, bankanın tüm işletme ürünlerinin müşterilere tanıtımları, pazarlama ve satışlarının yapılması için Türkiye Geneli banka personel alımları yapacak.

Şekerbank, bankanın tüm işletme ürünlerinin müşterilere tanıtımları, pazarlama ve satışlarının yapılması için banka personel alımları yapacak.

İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak olan Şekerbank, banka iş başvurusu yapacak adayların açık pozisyon olan illerde ikamet etmelerini istemektedir.

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında çok sayıda Şekerbank şubeleri için banka personel alımları gerçekleşecek. Bankanın işletme ürünlerinin müşterilere tanıtımları, pazarlaması, satışlarının yapılması doğrultusunda hedeflerin, verimliliğin ve müşteri portföyünün geliştirilerek artırılmasını sağlanması, banka politikaları çerçevesinde uygun hedef müşterilerin tespitlerinin yapılması, söz konusu müşterilere kalıcı çalışmada etkin rol oynanması istenmektedir.

Söz konusu personel alımları şu Şekerbank Şubeleri için olacaktır;

  • İstanbul-Kartal = Son Başvuru: 9 Nisan
  • Antalya-Hal = Son Başvuru: 2 Haziran
  • İstanbul-Ziverbey = Son Başvuru: 25 Mayıs
  • İstanbul-Göztepe = Son Başvuru: 25 Mayıs
  • Edirne-Uzunköprü = Son Başvuru:  19 Mayıs
  • Nevşehir = Son Başvuru: 18 Mayıs
  • Kocaeli = Son Başvuru: 3 Mayıs
  • İstanbul-Ümraniye = Son Başvuru: 21 Nisan
  • İstanbul-Küçükyalı = Son Başvuru: 21 Nisan

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların söz konusu il ve ilçelerde ikamet etmeleri, işe ulaşım sorunu yaşamamaları istenmektedir.

Tüm adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir.

Minimum 3 senelik İşletme Bankacılığı iş kolunda Portföy Yönetmiş olunması, bu alanda deneyim sahibi olunmuş olması istenmektedir.

Tüm adayların ekip çalışmalarında uyumlu, başarılı, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli, kendilerine her zaman güvenmeleri, satış yeteneklerini gelişmiş olması, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, zaman yönetiminde başarılı olmaları, sorumluluk bilincinin gelişmiş olması istenmektedir.

Esnek çalışma saatlerinde istihdam edilecek adayların bu çalışma performansına uygun olmaları istenmektedir. Banka iş başvurusu yapacak tüm erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenmektedir.

Banka Personel Alımları Son Başvuru Ne Zaman Olacak?

Yayımlanan iş ilanlarının son başvuru tarihleri yukarı verilmiş olup, il bazında değişiklik göstermektedir.

İlgili:  ING Bank İstanbul’da Geçici Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/firma-profil/sekerbank-1466-5108

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.