Türkiye İş Bankası Çağrı Merkezine Memur Alımları Yapacak! Son Başvuru: 30 Nisan!

Türkiye İş Bankası personel alımları yapacağını açıkladı. Yayınlanan banka iş ilanı kapsamında adaylar İstanbul’un Anadolu Yakasında görevlendirilecek olup, tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Personel Alımları 2018

2018 banka personel alımları kapsamında Çağrı Merkezi’ne memur alımları yapacak olan banka, iş başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalarını, İstanbul’un Anadolu Yakasından ikamet etmelerini istemektedir.

Anadolu yakasında ya da İstanbul’da ikamet etmeyen adayların ise başvurularının onaylanması halinde bu lokasyonda ikamet etmeleri istenmektedir. Sorumluluk bilinci olan, işe ulaşım sorunu yaşanmamasını isteyen banka, adayların 4 yıllık fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalarını istemektedir. Bu bölümler ise Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi ve Finans, Halkla İlişkiler, İstatistik, İktisat, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Sermaye Piyasası, Matematik, Muhasebe, İşletme, Kamu Yönetimi, Hukuk ve Sigortacılıktır.

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında yaş kriteri de belirtilmiştir. İş ilanında aranan kriterlere uygun olan adaylar yazılı sınava tabi tutulacaktır. Yazılı sınavın olduğu gün ise tüm adayların 30 yaş ve altında olması yani 7 Mayıs 1988 ve sonraki yıllarda doğmuş olmaları istenmektedir. Erkek adayların ise 7 Mayıs 2018 tarihine kadar askerlik görevlerini tamamlamış, muaf olmuş ya da bir sonraki yılın ağustos dönemine kadar tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak adaylardan banka önceki dönemlerde yapılan Türkiye İş Bankası sınavlarında başarısız olmamaları, sağlık durumlarının çalışmaya engel olmaması, kamu haklarından yoksun olmamaları istenmektedir.

Türkiye İş Bankası Sınavı Ne Zaman Olacak?

İş Bankası memur alımları için yapılacak olan sınav 7 Mayıs 2018 pazartesi günü gerçekleşecektir. Sınav yeri İstanbul olup, detaylı bilgilendirme adaylara mail ya da telefon yoluyla yapılacaktır.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Ne Zaman?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 30 Nisan pazartesidir. 30 Nisan günü öğlen saat 12.00’a kadar yapılan başvurular geçerli sayılacaktır. 12.00’den sonra ve ertesi günler yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvurular ise sadece cv.isbank adresinden gerçekleşecektir.

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

Türkiye İş Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Documents/t.isbankasicm-istanbulmemuralimsinavibrosuru.pdf

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.