Yurt genelinde bankacılık hizmeti veren bankalardan biri olan Akbank geçtiğimiz yıllar içerisinde olduğu gibi 2016 yılı içerisinde de personel alımları için ilanlar yayınlamaktadır. Akbank iş ilanları, Akbank banka alımları, Akbank sınavları, Akbank iş başvuruları ve detaylar

Bankacılık sektörü her geçen gün teknolojik gelişmelerle bir adım daha öteye giderken, bu alanda kaliteli çalışanlara her dönem ihtiyaç duyulmaktadır. Banka personeli olma arzusu olan ve daha çok deneyimsiz genç yetenekleri tercih eden bankalar, ileriye yönelik kaliteli bankacılar üretmeye çalışmaktadır.

Akbank bu alanda yurt geneli istihdamlar yapan bankalardan biridir. İhtiyaç duyulan şube kadroları ve Genel Müdürlük birimleri için senenin belli dönemleri gerçekleştirdiği banka sınavları ve takip eden mülakatlar neticesinde işe alımlar yapmaktadır.

Ülkemizin en tanınmış ve önde gelen bankalarından biri olan Akbank, personel alım ilanlarını kariyer sayfaları aracılığı ile duyurmaktadır. Adayların başvurmak istedikleri banka iş ilanı detaylarını inceleyerek aranan kriterleri sağlaması durumunda tamamladıkları başvurular sonucu süreçler başlamaktadır.

Bankacılık temel eğitimleri, mesleki eğitimler ve birim bölüm bazlı eğitimlerle bankalar yeni çalışma arkadaşlarına iş başı eğitimler tanımlayabilmekteler. Bu eğitimleri başarı ile tamamlayan adaylar bankacılığın temel taşlarını öğrenmiş olmaktalar.

Akbank bünyesinde değerlendirilmek üzere iş başvuruları alınmaktadır. Bankanın yayınladığı farklı iş ilanları ve kriterlerini inceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Akbank (Türkiye Geneli) yayınlanan iş ilanları ve başvurularnız için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nine − six =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.