Banka İş İlanları Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alım Duyurusu

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alım Duyurusu

Son Güncelleme:

Ülkemizde henüz yaygınlaşmaya başlayan ve geçtiğimiz dönemlerde Ziraat Katılım’ında içerisinde katıldığı katılım bankacılığı sektöründe yeni istihdamlar her geçen gün artarak devam ederken, bu alanda başarılı bankalardan biri olan Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımlarını hızlandırdı.

Katılım bankacılığı denildiğinde ilk akla gelen bankalardan biri olan Kuveyt Türk iş ilanları yayınlarken, adayların eleme süreçlerinde de destek olmaya devam ediyor. Diğer özel banka iş ilanları gibi Kuveyt Türk iş ilanlarıda sosyal medya ve Bankacıyım Net gibi adayların kolaylıkla ulaştığı portallarda bulunabilmektedir.

Kuveyt Türk 2015 Personel alımları, için sene başından bu yana aktif olarak görüşmeler yapmakta ve adayların sağlam ve katılım bankacılığına uygun kariyer hedeflerine ulaşmaları için çaba göstermektedir. Katılım bankacılığı sektöründe dikkat çeken kriterlerden bir tanesi, adayların yabancı dil konusunda şart koşulmamasıdır. Başka bir deyişle İngilizce gibi bugün hemen hemen her banka iş ilanında ve banka sınavları giriş şartların da olmazsa olmazlar arasında yer alan önemli bir konu katılım bankacılığı sektöründe adaylara kriter olarak belirtilmemektedir. Bunun yanı sıra sektör faizsiz bankacılık alanında ihtisas yapmak isteyen adayları daha ön planda tutmaktadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası iş ilanları için aranan başlıca kriterler ve başvurular için;

Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği fakültelerinden mezun,
Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecili olan,
Müşteri ve Başarı Odaklı,
Takım çalışmasına yatkın,
Etkin iletişim becerilerine sahip,
Planlama ve Organizasyon becerisi yüksek,
Analitik düşünen

Kuveyt Türk Katılım iş ilanlarını, ve başvuruları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/kuveyt-turk_kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s–is-ilanlari/27649/0/0/0/0/1/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

1 Yorum

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,644TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,530TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler