Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alım Duyurusu

Ülkemizde henüz yaygınlaşmaya başlayan ve geçtiğimiz dönemlerde Ziraat Katılım’ında içerisinde katıldığı katılım bankacılığı sektöründe yeni istihdamlar her geçen gün artarak devam ederken, bu alanda başarılı bankalardan biri olan Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımlarını hızlandırdı.

Katılım bankacılığı denildiğinde ilk akla gelen bankalardan biri olan Kuveyt Türk iş ilanları yayınlarken, adayların eleme süreçlerinde de destek olmaya devam ediyor. Diğer özel banka iş ilanları gibi Kuveyt Türk iş ilanlarıda sosyal medya ve Bankacıyım Net gibi adayların kolaylıkla ulaştığı portallarda bulunabilmektedir.

Kuveyt Türk 2015 Personel alımları, için sene başından bu yana aktif olarak görüşmeler yapmakta ve adayların sağlam ve katılım bankacılığına uygun kariyer hedeflerine ulaşmaları için çaba göstermektedir. Katılım bankacılığı sektöründe dikkat çeken kriterlerden bir tanesi, adayların yabancı dil konusunda şart koşulmamasıdır. Başka bir deyişle İngilizce gibi bugün hemen hemen her banka iş ilanında ve banka sınavları giriş şartların da olmazsa olmazlar arasında yer alan önemli bir konu katılım bankacılığı sektöründe adaylara kriter olarak belirtilmemektedir. Bunun yanı sıra sektör faizsiz bankacılık alanında ihtisas yapmak isteyen adayları daha ön planda tutmaktadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası iş ilanları için aranan başlıca kriterler ve başvurular için;

Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği fakültelerinden mezun,
Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecili olan,
Müşteri ve Başarı Odaklı,
Takım çalışmasına yatkın,
Etkin iletişim becerilerine sahip,
Planlama ve Organizasyon becerisi yüksek,
Analitik düşünen

Kuveyt Türk Katılım iş ilanlarını, ve başvuruları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/kuveyt-turk_kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s–is-ilanlari/27649/0/0/0/0/1/

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.