Anasayfa Ekonomi Türk Otomobil Fabrikası A.Ş ( TOFAŞ)'da M.Ömer Koç Dönemi

Türk Otomobil Fabrikası A.Ş ( TOFAŞ)’da M.Ömer Koç Dönemi

Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. (TOFAŞ) Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda, Mustafa Vehbi Koç ’tan boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine, Mustafa Koç ’un kalan görev süresini tamamlamak üzere Mehmet Ömer Koç ’un atandığı belirtildi. Açıklama Kamuyu Aydınlatma Platformundan şöyle verildi:

“Şirketimiz Yönetim Kurulunun 06.04.2016 tarihli kararı doğrultusunda; 21.01.2016 tarihinde vefat eden Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Vehbi Koç ’tan boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkanlığına, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu (“TTK”) ’nun 363 ’üncü maddesine göre, toplanacak ilk Genel Kurul ’un onayına tabi olmak ve yerine atandığı üyenin kalan görev süresini tamamlamak üzere, Mehmet Ömer Koç ’un Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanmasına karar verilmiştir.”

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

three + three =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,789BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,021TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,566TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler