Banka İş İlanları Garanti Bankası Yeni Çalışma Arkadaşları Arıyor

Garanti Bankası Yeni Çalışma Arkadaşları Arıyor

Son Güncelleme:

Türkiye’nin en iyi ve en başarılı bankalarından biri olan garanti bankası en çok iş arayanların başvurduğu banka olma özelliğinin yanı sıra istikrarlı büyümesini sürdürmekle beraber gücüne güç katmaktadır.

Bu büyüme sürecinde de artan iş gücüne istihdam yaratacak personel alımlarına ve banka sınavlarına da önem vermektedir.

Müşteri potansiyeline değer katan Garanti Bankası henüz çalışma hayatına başlamaya hazır olmayan okurken kendisine destek sağlamak ve bir nevi staj yapıp kendini iş hayatına hazırlamaya çalışan üniversite öğrencilerine de iş imkanları sunmaktadır.

Yeni mezunlara ve deneyimli personelere de yönelik pek çok iş ilanınını içinde barındırdığı gibi kariyerine bu tarz başarılı bankalarda devam etmek isteyenlere de açık kapı bırakmaktadır.

Müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak,piyasada sürdürülebilir bir başarı sağlamak için kendisi ile çalışanlara en yüksek karı hedeflemek etmel amacı güttüğünden personel alımlarını özverili yapmakta olup kişisel yeteneklere değer veren bir banka dır.

Garanti Bankası personel eleman alımı iş ilanları 2015’in 2. Yarısnda süratle devam ederken aşağıda Türkiye genelinde vermiş olduğu ilanları bulabilirsiniz.

Gerek şube satış gerek operasyon ve genel müdürlük birimleri gerekse de çağrı merkezi alanında açılan birden fazla ilan bulunmaktadır. Garanti ailesine katılmak üzere çalışabilecek yeni bankacı adayları;

En az ön lisans mezunuysanız,
27 yaşını aşmadıysanız,
Gece vardiyasında çalışabilecekseniz,
Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)
Kendinizi dikkatli, özenli çalışabilecek ve analitik düşünebilen biri olarak tanımlıyorsanız,
Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?

Garanti Bankası personel alımı ve banka iş ilanlarına başvurularınız için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/garanti-bankasi_garanti-bankasi-is-ilanlari/19063/0/0/0/0/1/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

3 YORUMLAR

  1. Çukurova Üniversitesi 2015 İşletme Fakültesi mezunuyum. Bankada kariyer sahibi olmak istiyorum. Kendime güveniyor bu işi başaracağıma inanıyorum.

  2. Garanti Bankasında Görev Yapmak İstiyorum. KTÜ Maçka MYO 2014 Muhasebe ve Vergi Uygulamaları mezunuyum. Bankada çalışmak istiyorum. Kariyer yapmak istiyorum ve kendime güveniyorum.

  3. Adim hamit gumushane m.y.o muhasebe vergi uygulamari mezunuyum bankanizda calismak istiyorum. Kendimi gelistimek istiyorum. Yeni bir gelecek icin sizin bankanizi istiyorum.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,644TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,530TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler