Vakıfbank Yetiştirilmek Üzere Müşteri Temsilcileri Arıyor

0

Ülkemizin köklü kurumlarından olan ve bankacılık sektörünün dinamosu görevini üstlenen Vakıfbank, güncel iş ilanları ve personel alımları duyurusunu yayınladı. Uzun süredir personel alımları ile ilgili sessiz kalan ve en son 2015 ilk çeyreğinde yeni bankacılar istihdam eden banka, 2015 Temmuz ayı itibariyle banka iş ilanları yayınlamaya başlamıştır.

Vakıfbank da kariyer hedefleyen yeni nesil bankacı adayları için, hem stajyerlik hemde yetiştirilmek üzere müşteri temsilcisi ilanı yayınlanmıştır.

Bankanın kariyer yolları dahilinde, ilk etapda vakıfbank da stajyer veya vakıfbank da müşteri temsilcisi olarak başlayacağınız görevinizde kısa süre sonra farklı alanlara yönelebilir, kariyerinizi bu doğrultuda ilerletebilirsiniz.

Vakıfbank personel alımı ve iş ilanları için başvurular ve gerekli görülen şartlar;

4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, Ekonomi, İşletme,Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri,Bankacılık, Finans,Sigortacılık, Muhasebe,Uluslararası Ticaret ve Finansman, Sermaye Piyasası, Siyaset Bilimi,Aktüerya, Yönetim ve Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği,İşletme Mühendisliği,İstatistik,Matematik bölümlerinden mezun,
Erkek adaylar için 01.01.1987 (28 yaşını doldurmamış), bayan adaylar için ise 01.01.1989 (26 yaşını doldurmamış) veya daha sonraki bir tarihte doğmuş olan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
Takım çalışmasına yatkın ve iletişime açık

Vakıfbank iş başvuları ve vakıfbank stajyer başvuruları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Stajyer  Vakıfbank Müşteri Temsilcisi

http://www.kariyer.net/turkiye-vakiflar-bankasi-t-a-o/stajyer-memur-is-ilani-i1406653/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın