Banka İş İlanları Yetiştirilmek Üzere Deneyimsiz Bankacı Adayları

Yetiştirilmek Üzere Deneyimsiz Bankacı Adayları

Son Güncelleme:

Bankacılık sektörünün liderleri arasında yer alan köklü kurumlarda görev almak isteyen ve deneyimsiz, ilk iş tecrübesini bankacılık alanında yapmak isteyen çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2015 Banka iş ilanları yoğun bir şekilde yayınlanmaya devam ederken, kariyer ve danışmanlık firmaları da bu konuda bankalara yardımcı olmakta ve bankaların ihtiyaç duydukları niteliklere sahip adayları görüşmelere yönlendirmektedirler. Ülkemizde faaliyet gösteren büyük yapıda kurumsal bankalar için yeni, personel alımları gerçekleştirilmektedir.

Kariyerini bankacılık olarak belirlemiş ve bankacı kimliğine bir an evvel kavuşmak isteyen bu yönde çalışmaları olan tüm adaylara yönelik uygun görev ve pozisyonlar için açılmış olan bu ilanda 4 Yıllık üniversite Lisans mezunu veya 2 yıllık MYO Önlisans mezunları başvurabileceği gibi ayrı ayrı değerlendirme süreçleri olacaktır.

Gerekli niteklikleri sağlayan adaylarla yapılacak iş görüşmeleri ve gerekli olan bankalar için banka sınavları ardından, yeni adaylar istihdam gereksinimi olan bankalarda görevlerine başlayabilecektir. Öncelikle değerlendirmeye alınacak adaylar için aranan şartlar ise şu şekilde belirtilmektedir;

2 yıllık yüksek okul veya 4 yıllık lisans mezunu,
Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen,
Enerjik, müşteri ve sonuç odaklı yaklaşımı benimsemiş,
İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,

Banka iş ilanları ve Banka sınavları genel başvurularınızı aşağıda bulunan bağlantılardan yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/banka-finans-is-ilanlari

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

4 YORUMLAR

  1. önlisans muhasebe ve finanasal yönetim mezunuyum bankacılık derslerinizi gördüm bu konuda zorlanmayacagımı bildirir eğitimize katılmak istiyorum. iyi çalışmalar kolay gelsin

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,159BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
7,198TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler