Bankacılık sektörünün liderleri arasında yer alan köklü kurumlarda görev almak isteyen ve deneyimsiz, ilk iş tecrübesini bankacılık alanında yapmak isteyen çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2015 Banka iş ilanları yoğun bir şekilde yayınlanmaya devam ederken, kariyer ve danışmanlık firmaları da bu konuda bankalara yardımcı olmakta ve bankaların ihtiyaç duydukları niteliklere sahip adayları görüşmelere yönlendirmektedirler. Ülkemizde faaliyet gösteren büyük yapıda kurumsal bankalar için yeni, personel alımları gerçekleştirilmektedir.

Kariyerini bankacılık olarak belirlemiş ve bankacı kimliğine bir an evvel kavuşmak isteyen bu yönde çalışmaları olan tüm adaylara yönelik uygun görev ve pozisyonlar için açılmış olan bu ilanda 4 Yıllık üniversite Lisans mezunu veya 2 yıllık MYO Önlisans mezunları başvurabileceği gibi ayrı ayrı değerlendirme süreçleri olacaktır.

Gerekli niteklikleri sağlayan adaylarla yapılacak iş görüşmeleri ve gerekli olan bankalar için banka sınavları ardından, yeni adaylar istihdam gereksinimi olan bankalarda görevlerine başlayabilecektir. Öncelikle değerlendirmeye alınacak adaylar için aranan şartlar ise şu şekilde belirtilmektedir;

2 yıllık yüksek okul veya 4 yıllık lisans mezunu,
Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen,
Enerjik, müşteri ve sonuç odaklı yaklaşımı benimsemiş,
İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,

Banka iş ilanları ve Banka sınavları genel başvurularınızı aşağıda bulunan bağlantılardan yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/banka-finans-is-ilanlari

4 YORUMLAR

  1. önlisans muhasebe ve finanasal yönetim mezunuyum bankacılık derslerinizi gördüm bu konuda zorlanmayacagımı bildirir eğitimize katılmak istiyorum. iyi çalışmalar kolay gelsin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × four =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.