Garanti Bankası en az önlisans mezunu operasyon asistanları alacak!

Garanti Bankası A.Ş Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olarak, sektörde istikrarlı büyümesini devam ettiriyor. Bu süreçde banka açık pozisyonları için personel alımlarına ihtiyaç duymakta. Garanti Bankası İstanbul’da bulunan operasyon merkezi ( abacus) için iş ilanı yayınladı. Operasyon asistanı olarak gerçekleştirilecek olan Garanti Bankası iş ilanı, iş başvuruları

Bankacılık ve sigortacılık sektörlerinde hizmetlerini sürdüren Garanti Bankası A.Ş 2016 yılı personel alımları için banka iş ilanları yayınlamakta. Banka farklı departmanlarında ihtiyacı olan kadrolarını doldurabilmek için farklı dönemlerde banka sınavları da düzenlemetedir.

Garanti Bankası Operasyon merkezi olan Abacus’de operasyon asistanı olarak çalışmak üzere yeni bankacılar almakta. Banka tarafından yayınlanan banka iş ilanı çerçevesinde adaylardan en az önlisans ve lisans mezunu olmaları bekleniyor. Başvuruda bulunan adaylar için düzenlenecek banka mülakatarı neticesinde uygun bulunan adaylar pozisyon için değerlendirmeye alınmaktadır.

Garanti Bankası Operasyon Asistanı görev sorumlulukları ise, Şube’nin iş birimlerinden yönlendirilen talimat ve taleplerin operasyonel süreçlerini yerine getirerek tamamlanması olarak belirtilmektedir.

Garanti Bankası 2016 personel alımları ile ilgili kariyer sayfalarında güncel iş ilanları, ihtiyaçlar doğrultusunda yayınlanmaya devam etmektedir. Bankacılık alanında kariyer hedefleyen özellikle yeni mezunlar tarafından Garanti Bankası tercih edilen bankalar arasında kendine yer bulmaktadır.

Garanti Bankası Operasyon Asistanı iş ilanı başvuru ve detayları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/is-ilani/operasyon-asistani-kariyer-net-garanti-bankasi/7723025

İlgili:  Şekerbank Müşteri Temsilcisi Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.