Yapı Kredi’den 10.000 TL’e kadar anında kredi

0

İster 1.000 TL ister 10.000 TL hemen kullanabileceğiniz kredileri  İhtiyaç anında krediniz Yapı Kredi Mobil Şube ve Bireysel İnternet Şubesi’nde! Üstelik şubeye gitmeden, krediniz anında hesabınızda görebilirsiniz.

 

Bireysel ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi’de her zaman kredi imkanı bulabilirsiniz. Yapı Kredi Bireysel İnternet ve Mobil Şube’den kredi başvurunuzu 36 ay vadeye kadar yapıp, onaylı kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Üstelik şubeye gitmeden, kullandığınız kredi tutarı hafta sonu dahil her gün anında hesabınıza geçer.

Ayrıca banka müşterileri için ayrılmış ön onaylar doğrultusunda 75.000 TL e kadar 36 ay vade ile kredi de verilebilmektedir.

Yapı Kredi müşterileri internet bankacılığından kredi kullanımı yapabileceği gibi banka  müşterisi olmayanlarda ayrıca bu bağlantılardan kredi başvurusunda bulunabilir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx

İster ihtiyaç, ister otomobil, ister konut kredileri

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın