Bankacıyım.Net

Yapı Kredi’den 10.000 TL’e kadar anında kredi

Yapı Kredi’den 10.000 TL’e kadar anında kredi

İster 1.000 TL ister 10.000 TL hemen kullanabileceğiniz kredileri İhtiyaç anında krediniz Yapı Kredi Mobil Şube ve Bireysel İnternet Şubesi’nde! Üstelik şubeye gitmeden, krediniz anında hesabınızda görebilirsiniz. Üstelik ön onaylılar 75.000 TL e kadar kredi

İster 1.000 TL ister 10.000 TL hemen kullanabileceğiniz kredileri  İhtiyaç anında krediniz Yapı Kredi Mobil Şube ve Bireysel İnternet Şubesi’nde! Üstelik şubeye gitmeden, krediniz anında hesabınızda görebilirsiniz.

 

Bireysel ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi’de her zaman kredi imkanı bulabilirsiniz. Yapı Kredi Bireysel İnternet ve Mobil Şube’den kredi başvurunuzu 36 ay vadeye kadar yapıp, onaylı kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Üstelik şubeye gitmeden, kullandığınız kredi tutarı hafta sonu dahil her gün anında hesabınıza geçer.

Ayrıca banka müşterileri için ayrılmış ön onaylar doğrultusunda 75.000 TL e kadar 36 ay vade ile kredi de verilebilmektedir.

Yapı Kredi müşterileri internet bankacılığından kredi kullanımı yapabileceği gibi banka  müşterisi olmayanlarda ayrıca bu bağlantılardan kredi başvurusunda bulunabilir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-konut-kredisi-basvuru.aspx

İster ihtiyaç, ister otomobil, ister konut kredileri

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ


Sizin Görüşleriniz

Aşağıda yer alan form aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi bize bildirerek, tecrübelerinizden fayda sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Bildirin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.