Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizBank K.Kartları Portföy Yönetimi Personel Alımı

DenizBank K.Kartları Portföy Yönetimi Personel Alımı
D

-

DenizBank güncel personel alımları kapsamında Kredi Kartları Portföy Yönetimi için personel alımları gerçekleştirmekte. Banka’nın yayınlamış olduğu iş ilanı ile Deniz Bank iş başvurusu yapılabilecektir. Deniz Bank sınav ve iş başvurusu detayları

Yıllardır ülkemizde lider bankalar arasına girmeyi başaran DenizBank sunduğu hizmet ve ürün çeşitliliği ile bir çok alanda müşteri kitlesine ulaşmıştır. DenizBank Türkiye’nin hemen her bölgesinde faaliyetlerini sürmektedir.

DenizBank’ın Kredi Kartları Portföy Yönetiminde doğan personel ihtiyaçları doğrultusunda banka iş ilanı yayınlamıştır. Yeni dönem bankacı arayışlarını sürdüren Deniz Bank iş başvuruları yayınlanan ilanlar doğrultusunda gerçekleştirilebilmektedir.

Bankaların 2016 personel alımları ve 2016 Banka sınavları gün geçtikçe daha net hale gelmeye başlıyor, bu kapsamda bankalar şubelere, genel müdürlük birimlerine ve operasyon departmanlarına ihtiyaçları doğrulsutunda yayınladıkları banka iş ilanları ile istihdamlar sağlıyor.

DenizBank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı için başvurularınızı bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.tumislerburada.com/is-ilani/kredi-kartlari-portfoy-yonetimi-taksitli-urunler-kariyer-net-denizbank/8124600

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,249BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol