Banka İş İlanları Kuveyt Türk İş İlanı: MT2016 başvurularında son tarih 18 Nisan 2016

Kuveyt Türk İş İlanı: MT2016 başvurularında son tarih 18 Nisan 2016

Son Güncelleme:

Kuveyt Türk Katılım Bankası MT 2016 Programına başlıyor. Gelecek dönemlere yöneticiler yetiştirmek amacıyla deneyimsiz bankacı adayları alacak olan banka programı tanıtarak içeriği hakkında bilgi verdi.Kuveyt Türk 2016 personel alımları kapsamında MT 2016 programına yeni arkadaşlar aranıyor. Kuveyt Türk Katılım bankası düzenleyeceği eğitimlerle kaliteli bankacılar oluşturmayı hedeflemekte. Kuveyt Türk personel alımı, Kuveyt Türk başvuru, Kuveyt Türk MT 2016 programı, Kuveyt Türk 2016 iş ilanları, Kuveyt Türk Banka sınavı

Gün geçtikçe bankacılık sektörüne artan ilgi dolayısıyla bankalar farklı yollarla personel alımına gitmektedir. Bankalar kadrolarına katacakları adaylar için düzenlenen eğitim programları ve kişisel gelişim seminerleri ile kadrolarındaki bankacıları daha yetenekli hale getirmeyi amaçlamaktalar.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’da önceki yıllarda olduğu gibi MT (  Management Trainee ) Eğitim programı düzenleyerek deneyimsiz bankacı adaylarına iş olanağı sunmaktadır. Kariyer rotasını bankacılık alanında çizen adaylar için kaliteli birer bankacı olması amacıyla düzenlenen Kuveyt Türk Katılım Management Trainee Programı ile bankacılık sektörüne ilk adımını atan genç yetenekleri bir takım eğitimlere dahil ederek ileride yönetici pozisyonlarında değerlendirmeyi düşünmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası MT 2016 için resmi açıklamasını şu şekilde yapmaktadır;

Geleceğin Yöneticisi Bugünün Yönetici Adayı

Kuveyt Türk MT programının amacı Kuveyt Türk’ün gelecek yıllarda başarısını devam ettirecek ve daha üst seviyelere çıkaracak yöneticilerini yetiştirmektir. Programa Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden başarıyla mezun olmuş adayların katılımı hedeflenmektedir. Adayların yoğun bir eğitim programı sonrası kuruma adaptasyonları ardından, kariyer gelişim ve yönetim süreçleri yakından takip edilecektir. Kişisel yetkinlik ve teknik yeteneklerinin üst seviyelere çıkarılması için profesyonel destek sağlanacaktır.”

Kuveyt Türk 2016 personel alımı için açılan MT2016 programı başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,253BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,785TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,510TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler