Yapı Kredi Bankası 2015 Personel alımları devame derken hem şube pozisyonları, hemde genel müdürlük birimlerinde farklı iş ilanları yayınlanmaktadır. Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi bankacılık sektöründe her zaman en iyi hizmeti benimseyen bankanın farklı departmanlarında yeni istihdamlar yer almaktadır.

İnsan kaynaklarına bağlı birimlerde genel müdürlük bünyesinde çalıştırtılmak üzere lisans mezunu adaylar alınacağı açıklanmaktadır. İnsan Kaynakları biriminde günlük işlemlerin yürütüleceği, ayrıca işe alım, eğitim, ve diğer sosyal haklar konusunda raporlamaların gerçekleştirileceği bu pozsiyon için başvuran adaylar, Insan Kaynakları alanında deneyim şartı aramamaktadır. Gerekli eğitim ve rotasyonların ardından İnsan kaynakları departmanın da Destek yetkilisi olarak işe başlayabileceksiniz.

Banka açıklamalarında ilgili banka iş ilanı için sınav yapılacağını duyurmamıştır. Bu nedenle başvuran adayların doğrudan mülakat sürecine dahil edilmesi beklenmektedir.
Yapı Kredi Bankası tarafından İnsan kaynakları Destek Yetkilisi pozsiyonu için detaylar şu şekilde açıklanmaktadır;

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun
Çok iyi derecede İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim
Etkili iletişim becerilerine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen
Analitik, sonuç odaklı ve inisiyatif alabilen
Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği gelişmiş
Bireysel motivasyonu yüksek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

Yapı Kredi Bankası İnsan kaynakları Destek Yetkilisi pozisyonu ve diğer yapı kredi bankası iş ilanlarına bu bağlantıları kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven + six =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.