Tekstilbank Gişe Yetkililer Alacak (Uzman)

0

Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok banka arasında yükselen yüz olarak ortaya çıkan Tekstil Bank vizyon ve misyonu ile en iyiler arasında yer almaya çalışmaktadır.

KOBİ,Kişisel portföy,menkul kıymetler,bireysel ve ticari bankacılık alanında faaliyet gösteren Tekstilbank birden fazla finansal hizmet sunmakta ve rekabet piyasasındaki yerini almaktadır.

Tüm bu gelişmeler olurken Türkiye çapında 44 şube ağı ile gelişimine yön vermektedir.

Tekstil bank bireysel bankacılık alanında fon portföyü geliştirmenin yanı sıra kredi kartları,kurumsal ve ticari bankacılık alanında da faaliyetlerine hız kazandırarak müşterilerine diğer bankalarla yarışacak derecede kolaylıklar ve çeşitli şmkanlar sunmaktadır.

Bu noktada tüm nakit ve finansal işlemleri gerçekleştirebilmek için yayımladığı personel alımı ilanlarıyla genç yetenek ve bankacılık sektöründekilere yeni iş kapıları açmaktadır.

Tekstil bank şube ağını genişletmenin yanısıra Operasyonel anlamda da iş imkanlarına ağırlık vermekte olup Operasyon uzman( Gişe Yetkilisi) ilanı ile başvuruları beklemektedir.
Banka tarafından ilan ile ilgili belirtilen kriterler; 

Görev Tanımı Banka kuralları çerçevesinde müşterilerin parasal işlemlerini gerçekleştirmek için operasyonel anlamda destek sağlamak,

Üniversitelerin, önlisans veya lisans eğitimi veren fakültelerinden mezun olan,
Tecrübesiz yada en az 2 yıl deneyimi olan,
İyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylarda askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olan,
İletişimi güçlü,kendini ifade edebilme yeteneğine sahip
Çözüm ve hedef odaklı olan,
Dikkatli çalışabilecek,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek adaylar aranmaktadır.

Tekstilbank iş ilanları ve Gişe pozisyonu için başvurularınızı aşağıdaki bağlantılardan yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/tekstil-bankasi-a-s/operasyon-uzmanigise-yetkilisi-is-ilani/628885

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın