İş Bankası Çalışma Arkadaşları Arıyor

Türkiye İş Bankası Uzman ve diğer kadroları için personel alım sınavları yapacağını duyurdu. Banka sınavı başvuruları ve detaylar

emiz tarihinin en köklü bankalarından olan ve her geçen gün sektörde yeni atılımlara imza atan T. İş Bankası A.Ş yeni çalışma arkadaşları alacağını duyurdu. Aranan özellikleri taşıyan adaylara sınav davetleri yollayacak olan bankanın duyuruya ilişkin detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda İş Bankası personel alımları ve İş Bankası sınav duyuruları yapmaya devam ediyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye çapında 1000 in üzerinde şube ağına sahip ender bankalar arasında olan İş Bankası, bu şubelerinde görev alacak olan personellerini de titizlikle seçmektedir. Başvuran adaylar için düzenlediği banka sınavları neticesine göre derecelendirdiği adaylarına parlak bir gelecek vaad eden bankanın İstanbul başta olmak üzere diğer şehirler içinde sene içerisinde bir çok banka iş ilanı yayınlanmaktadır.

Başvurmak isteyen adaylar için aranan özellik ve şartları taşıması banka için öncelikli değerlendirme kriteridir. Başvuruda bulunduktan sonra önce telefonla bilgi verilip sonrasında ise İş bankası sınavına davet gönderilmektedir. Son başvuruların 28-30 ağustos 2015 tarihine kadar süreceği İş bankası uzman yardımcısı alım sınavları Eylül ayı başında yapılacaktır. Başvuruda bulunamak isteyen adaylar için bankanın açıklaması şu şekildedir;

Bankamızın Genel Müdürlük Bölümleri ve
Kurumsal Şubelerinde görevlendirilmek üzere
Uzman Yardımcıları alınacaktır.
Sınavın, genel yetenek testi ve mesleki bilgi
testinden oluşan ilk aşaması 7 Eylül 2015 ve
izleyen günlerde gerçekleştirilecektir.
Sınav başvuruları 31 Ağustos 2015 Pazartesi
günü saat 10.00’a kadar kabul edilecektir.

İş bankası iş ilanları ve uzman yardımcılığı başvuruları için aşağıdaki bağlantıdan üyelik oluşturup başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

5 YORUMLAR

  1. Selçuk üniversitesi iktisat bölümünden 2015 yılı haziran ayı itibariyle bölüm birincisi olarak mezun oldum. Bankanız açık pozisyonlarında başvurumun değerlendirilmesi halinde elimden gelenin fazlasını yaparak çalışma sürecine katkı sağlayacağımı düşünüyorum.

  2. Selçuk üniversitesi iktisat bölümünden 2015 yılı haziran ayı itibariyle bölüm birincisi olarak mezun oldum. Bankanız açık pozisyonlarında başvurumun değerlendirilmesi halinde elimden gelenin fazlasını yaparak çalışma sürecine katkı sağlayacağımı düşünüyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.