Banka İş İlanları Denizbank Yeni Gişe Asistanları Alacak

Denizbank Yeni Gişe Asistanları Alacak

Son Güncelleme:

Denizbank A.Ş son 4 yılda bir çok yeni atılıma imza atarak, sektörün yenilikçileri arasında yer almayı başardı. Gerek Genel Müdürlük bünyesi gerekse şube kadroları ilede her zaman daha iyi hizmet için çalışmalarını sürdüren banka bu çalışmalarına yeni alacağı personellerle daha dinamik ve kararlı bir şekilde devam etmeti hedeflemektedir.

Bireysel ve Ticari krediler, konut kredileri ve diğer bankacılık ürünlerini pazarda daha verimli tanıtarak banka hedeflerine ulaşmak için çaba gösteren Denizbank, 2015 yılında da aynı istikrarla devam etmektedir.

Banka iş ilanları yayınlanmaya devam ederken, Denizbank 2015 personel alımları da aynı şekilde devam etmektedir. Yeni personel alımlarını hızlandıran banka Agustos ayı ile birlikte yeni gişe asistanları alacağını duyurmuştur. Türkiye’nin hemen her bölgesin de devamlı yeni kadrolar oluşturan banka bu dönem de Antalya, Eskişehir, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), Kastamonu, Kütahya, Manisa (Turgutlu), Rize, Sivas, Zonguldak da bulunan Denizbank Şubeleri personel alımı yapacağını belirtmektedir.

Adayların başvuruları neticesinde elemelere başlayacak olan banka kriterlere uygun adaylar için banka sınavı yapılıp, yapılmayacağını net olarak açıklamamıştır. Bu durumda iş başvuruları neticesinde sınavla veya sınavsız olarak mülakatlara davet alabilirsiniz.

Denizbank iş ilanları arasında yer alan Şube Gişe Asistanı pozisyonu için bankanın duyurduğu bilgiler şu şekildedir;

“Gişe Asistanı” poziyonu için görev almak isteyen yenilikçi, dinamik, ve takım çalışmalarına uyum sağlayabilecek genç ekip arkadaşları aranmaktadır.

• Deneyimi olmayan
• Minimum Lise mezunu,
• 21-28 yaş aralığında
• MS Office kullanabilen,
• Ekip çalışması için hevesli,
• Toplum ilişkileri kuvvetli,
• Askerlik ilişiği bulunmayan,

Denizbank Gişe Asistanı iş ilanına başvurularınızı aşağıdaki bağlantıları kullanarak yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/denizbank/gise-asistani-is-ilani-i1416754/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,148BeğenenlerBeğen
7,202TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,492TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler