Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Yeni Gişe Asistanları Alacak

Denizbank Yeni Gişe Asistanları Alacak
D

-

Denizbank A.Ş son 4 yılda bir çok yeni atılıma imza atarak, sektörün yenilikçileri arasında yer almayı başardı. Gerek Genel Müdürlük bünyesi gerekse şube kadroları ilede her zaman daha iyi hizmet için çalışmalarını sürdüren banka bu çalışmalarına yeni alacağı personellerle daha dinamik ve kararlı bir şekilde devam etmeti hedeflemektedir.

Bireysel ve Ticari krediler, konut kredileri ve diğer bankacılık ürünlerini pazarda daha verimli tanıtarak banka hedeflerine ulaşmak için çaba gösteren Denizbank, 2015 yılında da aynı istikrarla devam etmektedir.

Banka iş ilanları yayınlanmaya devam ederken, Denizbank 2015 personel alımları da aynı şekilde devam etmektedir. Yeni personel alımlarını hızlandıran banka Agustos ayı ile birlikte yeni gişe asistanları alacağını duyurmuştur. Türkiye’nin hemen her bölgesin de devamlı yeni kadrolar oluşturan banka bu dönem de Antalya, Eskişehir, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), Kastamonu, Kütahya, Manisa (Turgutlu), Rize, Sivas, Zonguldak da bulunan Denizbank Şubeleri personel alımı yapacağını belirtmektedir.

Adayların başvuruları neticesinde elemelere başlayacak olan banka kriterlere uygun adaylar için banka sınavı yapılıp, yapılmayacağını net olarak açıklamamıştır. Bu durumda iş başvuruları neticesinde sınavla veya sınavsız olarak mülakatlara davet alabilirsiniz.

Denizbank iş ilanları arasında yer alan Şube Gişe Asistanı pozisyonu için bankanın duyurduğu bilgiler şu şekildedir;

“Gişe Asistanı” poziyonu için görev almak isteyen yenilikçi, dinamik, ve takım çalışmalarına uyum sağlayabilecek genç ekip arkadaşları aranmaktadır.

• Deneyimi olmayan
• Minimum Lise mezunu,
• 21-28 yaş aralığında
• MS Office kullanabilen,
• Ekip çalışması için hevesli,
• Toplum ilişkileri kuvvetli,
• Askerlik ilişiği bulunmayan,

Denizbank Gişe Asistanı iş ilanına başvurularınızı aşağıdaki bağlantıları kullanarak yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/denizbank/gise-asistani-is-ilani-i1416754/

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

2 YORUMLAR

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol