Yapı Kredi Bankası Muhasebe Uzmanları Arıyor

0

Koç Finansal Hizmetler grubunun bankacılık sektöründe yer alan Yapı Kredi Bankas A.Ş her geçen gün daha kaliteli hizmet anlayışı ile, diğer bankaların bir adım önüne çıkmak için çaba göstermektedir. 2006 yılında Koçbank ile güçlerini birleştiren banka günümüzde, sektörün devleri arasında bulunmaktadır.

Gerek genel müdürlük gerekse bankacılık üssü ile çalışanlarının memnuniyet ve refah seviyesini en üst seviyede tutmayı kendine hedef olarak gören kurum, yeni personel alımları ile daha da güçlü bir yarın hedeflemektedir.
Son dönemlerde ardı ardına yayınlanan Yapı Kredi Bankası Personel alım duyuruları içerisinde yer alan Muhasebe Uzmanı pozisyonu için başvurular alınmaya başlandı.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan muhasebeci adaylar için başvurular neticesinde yapılacak olan mülakat ve gerek görülmesi durumunda banka sınavları ile banka iç kontol departmanında istihdam edilinecektir. Yapı kredi bankası 2015 iş ilanları daha önceki yıllara göre çok daha istikrarlı olarak devam ederken, banka iş ilanları arasında her zaman dikkat çekmetedir.

İlgili pozisyon için başvurmak isteyen adaylara bankanın detaylı açıklaması şu şekildedir;

Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerini okumuş olan,
Muhasebe konusunda şirket muhasebesi gibi önemli bilgilere hakim olan,
Microsoft Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,
Ekip ruhuna yatkın, çalışabilecek ve sözlü iletişimine güvenen,
Analitik yapıda düşünme kabiliyetli, sorunların üstesinden gelebilen ayrıca raporlama gibi konularda becerileri sahibi,

Uyum ve İç Kontrol departmanında çalışmak üzere personel aranmatadır.

Yapı Kredi Bankası iş ilanları ve Muhasebe Uzmanı pozisyonuna başvurmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi/muhasebe-uzmani-is-ilani-i1414432/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın