Garanti Bankası Part Time Müşteri Temsilcisi İlanı

Bankacılık alanında lider kurumlardan biri olan Garanti Bankası personel alımı yapacağını açıkladı. Üniversite mezunları ve henüz üniversite öğrencisi olan adayların değerlendirileceği, part-time müşteri temsilcisi ilanı ile ilgili banka gelecek vadede bünyesinde çalışma arzulayan adaylara fırsat kapısı aralamaktır.

Bilindiği üzere bankalar deneyimsiz personel alımları yaparak, genç ve dinamik bankacı adaylarına şans tanımaktadır. Garanti bankası da aynı şekilde henüz öğrenci olan veya yeni mezun olmuş adayları bünyesine katarak bankacılık alanında bilgilerini geliştirmek ve uzun kariyer yolculuğuna ilk adımın atılmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Hem okuyup hem çalışmak isteyen ve ayrıca özgeçmişine Garanti Bankası gibi köklü bir kuruluşu ekleyerek gelecek fırsatlarına daha sağlam bir zemin hazırlamak isteyen adaylar için değerlendirilebilecek bir ilandır. Vardiyalı çalışma sistemi ile kendinize ayırdığınız boş vakitlerinizi bankanın müşteri temsilci pozisyonu ile değerlendirebilirsiniz.

Bu süre içerisinde hem gelir sağlayacak hemde temel bankacılık bilgilerine hakim olacaksınız. İlanla ilgili diğer detayları başvuru bağlantısından ayrıca inceleyebilirsiniz.

Görevin gerektirdiği sorumluluk;

Bankanın müşterilerine sözlü olarak iletilen, memnuniyet, sorun, teşekkür ve şikayetler konusunda destek vermek, gerekli aksiyonlar alarak sorunların çözümünü sağlamak ve müşteriyi bilgilendirmek. Bankanın sunduğu hizmet ve ürünleri en iyi şekilde tanıtabilmek ve çözüm odaklı müşteri memnuniyeti sağlamak.

Garanti Bankası iş ilanları ve Garanti Bankası Part-Time Müşteri Memnuniyeti Müşteri Temsilcisi pozisyonu için başvurularınızı aşağıdaki bağlantılardan yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/part-time-musteri-memnuniyeti-musteri-temsilcisi-is-ilani/483832

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.