Banka İş İlanları Akbank Türkiye Geneli Gişe Personeli Alıyor

Akbank Türkiye Geneli Gişe Personeli Alıyor

Son Güncelleme:

Akbank Türkiye’nin saygın bankalarından biri olmakla beraber, çalışanlarına ve müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti vermeye kendine hedef olarak belirlemiştir. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre Akbank Türkiye geneli bölgesel ve il bazında yeni personel alımı, gişe yetkilisi alımı yapacağını belirtmiştir.

Son dönemlerde banka iş ilanları yayınlanırken, deneyimsiz adaylara yönelik ilanlarda bir azalma söz konusuyken bu konuda Akbank personel alımı farklı yaklaşımlarla daha çok deneyimsiz banka personeli almaktadır. İlk bankacılık deneyiminizi Akbank gibi büyük bir yapıda başlayarak yapmanız sizin açınızdan da oldukça kaliteli bir geleceğe ilk adımı atmak anlamı taşımaktadır.

Akbank gişe personel alımı ilanlarına başvurduktan sonra banka gerek gördüğü bölge ve şubeleri için gişe yetkilisi alım banka sınavları yapacaktır. Akbank gişe sınavları genel olarak diğer banka sınavları ile benzerlik taşımakta ve genel kültür ve genel yetenek üzerine kurulu olmaktadır. Birebir mülakatlardan da başarı ile ayrılan adaylar Akbank TAŞ personeli olarak görevlerine başlamaktadırlar.

Banka sırasıyla; güney bölgeler şube personel alımı , doğu anadolu bölgesi şube personel alımı, İstanbul ve Bursa şubeleri personel alımı, Karadeniz bölgesi gişe personel alımı ve Ege bölgesi şubeleri personel alımı yapacağını açıklamaktadır. Bankacılık kariyerinize gişe pozsiyonun da başlamanız da sizin açınızdan ayrıca, temel bankacılık işlemlerini öğrenmeniz ve ileri vade için kendinize benzersiz bir yatırım fırsatı doğurmaktadır.

Akbank Türkiye Geneli Gişe Personeli alacağını duyurdu ve bu belirtilen şube ve bölgelere başvurular neticesinde, aranan özellikleri taşıyan adaylarla personel alım süreci başlayacaktır.

Akbank gişe başvuruları ve Akbank personel alımlarına başvurmak için aşağıdaki bağlantılarımızı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

4 YORUMLAR

  1. Selçuk üniversitesi iktisat bölümünden 2015 yılı haziran ayı itibariyle bölüm birincisi olarak mezun oldum. Bankanız açık pozisyonlarında başvurumun değerlendirilmesi halinde elimden gelenin fazlasını yaparak çalışma sürecine katkı sağlayacağımı düşünüyorum.

  2. 4 yıllık üniversite mezunuyum.bankada kariyer yapmak istiyorum.tecrübeli eleman arıyoruz diye ilan veriyorsunuz sizler mezunları işe almazsanız biz bu tecrübeyi nasıl kazanacağız.lütfeen geri dönüş yaparmısınız.umudumu kaybetmeden bekliyorum.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,148BeğenenlerBeğen
7,202TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,492TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler