TEB Türk Ekonomi Bankası Çok Sayıda Personel Alacak

Bankacılık sektörünün ilklerine imza atan TEB yeni personel alımı duyuruları yayınlamaya devam ediyor.

Bankacılık sektörüne farklı soluk getiren PNB Paribas ortaklığı ile daha da güçlü hale gelen Türk Ekonomi Bankası personel alımlarına devam ediyor. 1927 yılından beri faaliyet gösteren Türk bankacılığı sektörünün dinamolarından TEB, 2005 yılından bu yana da ülkemizde zengin bir şube ağına sahip olmuştur.

Banka personel alımlarını her sene istikrarlı olarak gerçekleştiren köklü kurum bünyesinde ayrı departmanlar için ayrı banka iş ilanları yayınlayarak, aradığı özelliklere tam uyum sağlayabilecek yeni çalışma arkadaşları ve genç bankacılar yaratmayı hedeflemektedir.

Bünyesinde çalıştırdırmakta olduğu banka personeline sosyal olanakların yanı sıra eğitim olanakları ve kişisel gelişim eğitim ve seminerleriyle destek olan Türk Ekonomi Bankası 2015 yılı personel alımlarınıda aktif olarak gerçekleştirmektedir.

Banka bünyesinde görev alacak yaklaşık 60 ayrı iş ilanı ile istediği elemanları, ihtiyaçları doğrultusunda istihdam etmeyi hedeflemektedir. Bu kurumun bir parçası olarak bankacılık serüvenine başlamak isteyen adaylar için banka iş ilanında belirtilen kriterler çerçevesinde başvurularda bulunabilirsiniz.

TEB Türk Ekonomi Bankası açık pozisyonlarını ve iş ilanlarını aşağıdaki bağlantıdan inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

2 YORUMLAR

  1. • Üniversite: MARMARA ÜNİVERSİTESİ/EKONOMETRİ

    Mülakata katılarak tanışmayı ve işin becerilerime uygunluğu hakkında konuşmayı çok isterim. Ekstra bilgi isterseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.