Fenerbahçe’de Caner Erkin’e af yok

0

Fenerbahçe, derbi öncesi Caner Erkin şoku yaşamıştı.

Galatasaray karşısında ilk 11 ’de olmadığını öğrenen yıldız futbolcu önce teknik direktör Pereira ’ya sert tepki göstermiş, ardından kendisini sakinleştirmek isteyen yönetici Ali Yıldırım ’la tartışmıştı.

ÖZÜR DİLEDİ AMA İŞE YARAMADI

Bu olayın ardından 27 yaşındaki sol bek kadro dışı bırakıldı. Caner, olayın üstünden 2 gün geçtikten sonra sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak özür dilemişti. Ancak ne yönetim, ne de teknik direktör Vitor Pereira bu özrü kabul etmedi. Bu nedenle başarılı futbolcuya af çıkmadı.

FİKİRTEPE’DE ÇALIŞACAK

Derbiden beri Samandıra Tesisleri ’ndeki antrenmanlara katılamayan Caner Erkin ’in sezon sonuna kadar adresi Fikirtepe ’deki tesisler olacak. Yıldız futbolcu burada, kendisi gibi kadro dışı olan Serdar Kesimal ile birlikte, bireysel antrenör eşliğinde çalışmalarını sürdürecek.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın