Yeni Mezun ve Öğrenci Bankacı Adayları Aranıyor

 

Bankacılık sektörün de faaliyet gösteren lider bankalar için sırasıyla banka iş ilanları yayınlanmakta ve bu noktada bankalar aradıkları niteliklikleri taşıyan adaylara IK danışmanlık firmaları aracılığı ile daha kolay bir şekilde ulaşmaktadır. 

Ülkemizde uzun yıllardır bu alanda en iyi bankacıları ortaya çıkarmak sizin farkınızı bankalara daha kolay yansıtabilemek için adına EPS Danışmanlık firması yine istihdam yaratan lider bankalardan biri için, genç bankacı adayları aramaktadır.

Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmuş, 2 yıllık MYO mezunları ve hatta öğrenci adayların da değerlendirileceği farklı pozisyonlar için EPS Danışmanlığın banka iş ilanına başvurabilir, ve bu alanda kariyer rotanızı belirleyebilirsin.

Günümüzde yeni mezun adayların sıklıkla tercih ettiği bankaların; Gişe, Satış, Çağrı Merkezi, Operasyon Merkezi ve diğer departmanlar için ayrı ayrı ilanlar yayınlayan firmanın başvurular neticesinde uygun görülen adaylar doğrudan banka ile de görüşmeye yönlendirilerek, bankaların mülakat ve banka sınavları sürecine dahil edilmektedirler.

Firmanın birden fazla iş ilanın yer aldığı bağlantılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Satış Yöneticisi ( Bilişim ) İlanı 

Deneyimsiz Bankacılık Yetiştirme Personeli İlanı

Banka Gişe Yetkilisi

http://www.kariyer.net/eps-ekspres-personel-servis-ve-danismanlik-a-s/genel-basvuru-yeni-mezun-ogrenci-is-ilani-i925363/

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

1 Yorum

  1. Kariyer.net’te yayınlanan “İletişim Uzmanı” alanınızla ilgileniyorum.
    Mülakata katılarak tanışmayı ve işin becerilerime uygunluğu hakkında konuşmayı çok isterim. Ekstra bilgi isterseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

    Teşekkür ederim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.