Yapı Kredi Bankası Çok sayıda Personel Alacak

3

Ülkemizin önde gelen finans kurumlarından olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş Bankacılık sektörüne yeni soluk kazandıracak, genç ve dinamik yeni personel alımları yapacak. Yurt çapında 60 farklı pozsiyon için 500 e yakın yeni istihdamlar yaratacak olan banka için 2015 Ağustos ve 2015 Eylül personel alımları başladı.

Genel müdürlük pozsiyonlarının ağırlıklı olarak belirtildiği ilanlarda ayrıca bölgesel olarak şube ağı içinde yeni banka iş ilanları yayınlanmaktadır. İstanbul merkezli olarak ve ayrıca dev operasyon merkezi de dahil olmak üzere bir çok farklı departman için yeni çalışma arkadaşları arayan Yapı Kredi Bankası her eğitim düzeyine göre banka iş ilanları yayınlamaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi sene sonuna doğru daha yoğun alımlar yapmaya başlayan özel bankalar için banka sınavları ve banka iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Gerekli görülen kriterleri sağlayan bankacı adayları için banka sınavları düzenlenmekte ve başarılı olan adaylar için, mülakat süreçlerine dahil edilmektedirler.

Yapı Kredi Bankası 2015 Personel alımlarına başvurularınızı başlıca yayınlanan iş ilanlarını aşağıda belirtilen bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

3 YORUMLAR

  1. Iyi aksamlar iktisat bolumunden bu yil mezun oldum.bankanizda sizinle calismak isterim kendimi Bu is icin gelistirebilecegime ve Bu iste yukselecegime inaniyorum.basvuru tarihleri tam olarak ne zaman bilgilendirirseniz sevinirim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın