Banka İş İlanları Türkiye Finans Katılım Yurt Geneli Personel Alıyor

Türkiye Finans Katılım Yurt Geneli Personel Alıyor

Son Güncelleme:

Ülkemizin Katılım Bankacılığı alanına liderleri arasında olan T.Finans Aralık ayı ile birlikte yeni personel alımlarını açıkladı. Yurt genelinde çalıştırılmak üzere şube kadrolarında görev alacak Bireysel Bankacılık Asistanları aranmaktadır.

Bireysel Bankacılık işlemlerini yürütmek üzere hem şube gişelerine destek verecek hemde operasyonel anlamda bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde görev alacak bu yeni personeller için banka düzenleyeceği mülakatlarla adayların seçileceğini belirtmektedir.

Katılım bankacılığı sektöründe göze çarpan en önemli kriterlerden biri ise, diğer bankaların faizsiz bankacılık alanını terih eden adayların değerlendirilmesidir. Türkiye Finans Katılım 2015 personel alımları sene başından bu yana aktif olarak devam etmektedir. Daha önce yine şube kadroları ve diğer genel müdürlük departmanlarında personel alımı yapan banka, her geçen gün gücünü arttırmak üzere yeni banka iş ilanları yayınlamaktadır.

Ülkemizde son zamanlarda oldukça yaygın hale gelen katılım bankacılığının öncülerinden olan ve her zaman ilklere imza atan T.Finans Katılım banka sınavları da düzenlemektedir. Bankacılık alanında kariyer hedefleyen adayların genel kültür ve yetenek sınavlarına tabii tutulduğu banka sınavları için banka gerek gördüğü bölüm ve birimler için sınav düzenlemektedir.

Özellikle 4 yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun adayların değerlendirileceği Bankacılık İşlemleri Asistanı pozisyonu için başvuran adaylarda aranan diğer bir özellik ise, 28 yaşını aşmamış olmasıdır. Banka personel alımlarında yaş kriteri özellikle deneyimsiz personel alımlarında önem arz etmekte ve kurum kendi eğitim planları doğrultusunda yeni nesil bankacı adaylarını yetiştirmeyi hedeflemektedir.

İİBF, SBF İktisat ayrıca işletme fakültelerinden mezun adayların değerlendirildiği banka pozsiyonları için, adaylar ilk açıklamalara göre 15 Ekim tarihine kadar başvurularını yapmak durumundalar, bu tarihten itibaren yapılacak banka mülakat süreçleri ve banka sınavları hakkında adaylar ayrıca bilgilendirilecektir.

Kariyerinize bankacılık alanında ve katılım bankacılığı sektörün de başlangıç yaparak T. Finans Katılım Bankacı gibi üst düzey bir kurumun bir parçası olmak için ilgili banka iş ilanını inceleyerek başvurularınızı bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları ve yetkili, yetkili yardımcısı iş ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi/bankacilik-islemleri-asistani-tum-turkiye-is-ilani-i1358328/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

1 Yorum

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,644TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,530TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler