Banka İş İlanları Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Personel Alımı

Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Personel Alımı

Son Güncelleme:

Albaraka Türk Katılım Bankası 2015 personel alımları devam etmektedir. Yurt çapında bulunan şube ve genel müdürlük merkezleri için yeni istihdamlar yaratan Albaraka, başvuru koşullarını taşıyan adaylar ile görüşmelere başlamaktadır.

Albaraka Genel başvurular sonrası açık pozsiyonların bulunduğu şehirlerde bulunan şubeler için adaylara görüşme davetleri yaparak bankacılık kariyeriniz için süreci başlatmaktadır. Banka iş ilanları yayınlarken belirtlediği pozsiyonlar için banka sınavları da düzenlemektedir.

Faizsiz bankacılık alanında uzun yıllardan beri Türkiye’de geniş çaplı faaliyetleri bulunan Albaraka personel alımlarına son zamanlarda ara vermeden devam etmektedir. Şube operasyon birimleri dışında Bireysel ve Ticari bankacılık alanlarında da portföy yetkilileri ve yöneticileri banka iş ilanları ile ülke geneli şubelerdeli açık pozisyonları doldurmayı hedeflemektedir.

Üniversite mezunu adaylar ve ayrıca farklı ilanlarla önlisans mezunu adaylar görüşmelere davet edilebilmektedir. Halen öğrenci olan adaylar için ise, hem çalışıp hem okuma fırsatları sunan özel bankalar bu yönde de banka iş ilanları yayınlamayı sürdürmektedir.

Bankacılık sektöründe kariyer planları yapan yeni adaylar için, bankalar eğitim süreçleri planlayarak, bankacılık akademilerinde bu yeni bankacı adaylarına gerekli eğitimleri vererek bankacılığın A dan Z ye tüm bilgilerini vermektedirler.

Katılım bankacılığı alanında kariyer hedefleyen yeni adaylar için;

Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Personel alımı ve banka iş ilanları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s/genel-basvuru-tum-turkiye-is-ilani/590977

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

2 YORUMLAR

  1. Selçuk üniversitesi iktisat bölümünden 2015 yılı haziran ayı itibariyle bölüm birincisi olarak mezun oldum. Bankanız açık pozisyonlarında başvurumun değerlendirilmesi halinde elimden gelenin fazlasını yaparak çalışma sürecine katkı sağlayacağımı düşünüyorum.

  2. matematik mezunuyum.bankacılık ta büyük miktarda hesap-kitap işine dayandığından ve aradığınız özelliklerin bende mevcut olduğunu düşündüğüm için iş başvurusu yapıyorum.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,148BeğenenlerBeğen
7,202TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,492TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler