Banka İş İlanları Odeabank Operasyon Birimi Personel Alımı

Odeabank Operasyon Birimi Personel Alımı

Son Güncelleme:

Sektöre henüz yakın zaman da girmiş olmasına rağmen bugün, bir çok bankacılık alanında büyük bir müşteri kitlesine ulaşan Odebank personel alımı ilanları yayınlamaktadır. Bankanın 50 den fazla şubesi ve 1500 e yakın çalışanı ile birlikte, güçlü ve dinamik olarak yükselişini sürdürmektedir.

Odebank hizmetlerine başladığı dönemde yayınladığı banka iş ilanları sonrası yaptığı istihdamlar ile 2015 yılına kadar seyrek personel alımları sergilemiştir. Ancak sene sonuna yaklaştığımız bu dönemde yeniden banka personel alımlarına başlayacağını duyuran banka şuanda operasyon birimlerinde veri giriş personeli alacağını duyurdu.

Genel olarak kadrolarını deneyimli banka personeli ile doldurmaya çalışan Odebank, bu görüntüsünden sıyrılarak deneyimsiz banka personel alımları da yapacağını belirtmektedir. Odeabank Operasyon ekiplerinde Kredi Kartları ile ilgili müşteri verilerinin sisteme işlenmesi ve diğer dökümantasyon işlemleri için alınacak olan yeni personeller için ayrıca uzun vadede bankanın parlak kariyer planları önermesi beklenmektedir.

Adayların banka iş ilanına başvuruları neticesinde düzenlenecek görüşmeler ile kısa süre içerisinde Odeabank kimliği kazandırılması düşünülüyor. Odebank’ın Uzman personel kadrolarında değerlendirlecek olan Kart Veri Giriş Memurları için son başvuru tarihi ve detayları bulabilir başvurularınızı iletebilirsiniz.

Odebank iş ilanları yayınlarken ayrıca düzenlenecek olan bir banka sınavları olup olmadığı konusunda adaylara net bir bilgi vermediğin den, başvurular neticesinde bankanın mülakat süreçleri başlayacağı düşünülmektedir.

Odebank Veri Girişi Memuru personel alımı ve Odebank banka iş ilanları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/odea-bank-a-s/kart-operasyonlari-veri-giris-memuru-is-ilani-i1423554/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,159BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
7,198TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler