Odeabank Operasyon Birimi Personel Alımı

Türkiye’nin genç bankalarından olan ve 2014 yılından bu yana faaliyetlerini hızlandıran Odebank banka iş ilanları yayınlamaktadır.

Sektöre henüz yakın zaman da girmiş olmasına rağmen bugün, bir çok bankacılık alanında büyük bir müşteri kitlesine ulaşan Odebank personel alımı ilanları yayınlamaktadır. Bankanın 50 den fazla şubesi ve 1500 e yakın çalışanı ile birlikte, güçlü ve dinamik olarak yükselişini sürdürmektedir.

Odebank hizmetlerine başladığı dönemde yayınladığı banka iş ilanları sonrası yaptığı istihdamlar ile 2015 yılına kadar seyrek personel alımları sergilemiştir. Ancak sene sonuna yaklaştığımız bu dönemde yeniden banka personel alımlarına başlayacağını duyuran banka şuanda operasyon birimlerinde veri giriş personeli alacağını duyurdu.

Genel olarak kadrolarını deneyimli banka personeli ile doldurmaya çalışan Odebank, bu görüntüsünden sıyrılarak deneyimsiz banka personel alımları da yapacağını belirtmektedir. Odeabank Operasyon ekiplerinde Kredi Kartları ile ilgili müşteri verilerinin sisteme işlenmesi ve diğer dökümantasyon işlemleri için alınacak olan yeni personeller için ayrıca uzun vadede bankanın parlak kariyer planları önermesi beklenmektedir.

Adayların banka iş ilanına başvuruları neticesinde düzenlenecek görüşmeler ile kısa süre içerisinde Odeabank kimliği kazandırılması düşünülüyor. Odebank’ın Uzman personel kadrolarında değerlendirlecek olan Kart Veri Giriş Memurları için son başvuru tarihi ve detayları bulabilir başvurularınızı iletebilirsiniz.

Odebank iş ilanları yayınlarken ayrıca düzenlenecek olan bir banka sınavları olup olmadığı konusunda adaylara net bir bilgi vermediğin den, başvurular neticesinde bankanın mülakat süreçleri başlayacağı düşünülmektedir.

Odebank Veri Girişi Memuru personel alımı ve Odebank banka iş ilanları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/odea-bank-a-s/kart-operasyonlari-veri-giris-memuru-is-ilani-i1423554/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.