Yapı Kredi Bankası Direkt Satış Yetkilisi İlanı

1

1944 yılından bugüne bankacılık ve kredi sektöründe hizmet vermekte olan Yapı Kredi Bankası A.Ş güçlü geçmişi ile daha sağlam geleceği için yeni bankacı adayları aramaktadır. Aynı zaman da Unicredit Grubu ile birleştikten sonra hem kadroları açısından hem de bankacılık ürünleri açısından büyüme kararı alan Yapı Kredi Bankası 2015 yılı personel alımları da devam etmektedir.

2015 yılı banka personel alımları açısından Yapı Kredi Bankası diğer bankalara kıyasla daha çok deneyimsiz ve yeni mezun bankacı adaylarını istihdam ederken, kendi bünyesinde gerekli bankacılık eğitimlerini vererek yeni nesil kaliteli bankacılarını yaratmaktadır. Genel müdürlük hizmetleri ve Şubeler için hemen her bölgede hizmette sınır tanımadan bankacılık faaliyetlerini sürdüren Yapı Kredi Bankası iş ilanları yayınlamaktadır.

Banka;, Eylül 2015 personel alımları, Ekim 2015 personel alımları, Kasım 2015 personel alımları ve Aralık 2015 personel alımları için yeni banka iş ilanları yayınlamıştır. Aslında sene başından bu yana her geçen gün farklı pozisyonlar için banka iş ilanları yayınlayan banka özellikle tecrübesiz adaylar için Şube kadroların da Bankacılık Ürünleri Satış Yetkilileri alarak bankacılık mesleğine ilk adımı atmanızı sağlamaktadır.

Bu pozisyon için başvuruda bulunan adaylar banka sınavları olamaksızın doğrudan banka mülakat süreçlerine girerek başarılı olmaları durumunda, Yapı Kredi Bankacılık Akademisin de mesleki eğitimlerini ve bankacılık ürün eğitimlerini ayrıca kurum kültürü açısından gerekli görülen eğitimlerini alarak tecrübesiz ancak kaliteli birer bankacı olarak iş başı yapmaktadırlar.

Yapı Kredi Bankası’nın en erken olarak alacağı yeni personeller şu pozsiyonlar için olacaktır. İlan detayları ve başvurular.

Yapı Kredi Ankara Şubeleri için Direkt Satış Yetkilisi Personel Alımı
Yapı Kredi Samsun Şubeleri için Bankacılık Ürünleri Satış Yetkilisi Personel Alımı
Yapı Kredi Adana Şubeleri için Bankacılık Ürünleri Satış Yetkilisi Personel Alımı
Yapı Kredi Antalya Şubeleri için Bankacılık Ürünleri Satış Yetkilisi Personel Alımı
Yapı Kredi İzmir Bölgesi Şubeleri için Bankacılık Ürünleri Satış Yetkilisi Personel Alımı
Yapı Kredi İstanbul Şubeleri için Bankacılık Ürünleri Satış Yetkilisi Personel Alımı

Tüm Yapı Kredi Bankası iş ilanları ve personel alımları için başvurularınızı aşağıdaki bağlantılardan yapabilirsiniz.,

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın