Kuveyt Türk Katılım Bankası Yurt Geneli Personel Alımı

26 yıllık köklü geçmişi ve ülkemizde imza attığı bir çok yenilik ile bankacılık ve katılım bankacılığı alanın da iş fırsatları sunan Kuveyt Türk Katılım Bankacı iş ilanları yayınlamaya devam etmektedir.

Yurt çapında 300 den fazla şube ile hizmet veren banka, yeni açılan şubeleri ve genel müdürlük bünyesinde bulunan açık kadrolarını deneyimli ve deneyimsiz banka personel alımları yaparak doldurmayı hedeflemektedir.

Yeni nesil bankacılık faaliyetleri ile bir çok ilde yeni müşterlere ulaşan Kuveyt Türk iş ilanları yayınlayarak bu şehirlerde müşterlerine daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi sene sonu yaklaştıkça personel alımlarına da hız vermektedir. 2015 banka personel alımları için şuanda aktif olarak 20 ye yakın ayrı pozisyon için banka iş ilanı yayınlayan bankanın personel alımı yapacağı pozisyonlar ve şube bilgileri haberimizin detayında bulunmaktadır.

Bankalar genel olarak çok fazla başvuruların bulunduğu pozsiyonlarda, başvuruda bulunan adayların seviyelerine tespit etmek amacı ile genel kültür banka sınavları ve genel yetenek banka sınavları düzenlemektedir. Bu uygulama uzun yıllardan beri özellikle kamu bankalarında hüküm sürerken yaklaşık olarak son 8 yıldan bu yana özel bankalarda bu uygulamaya ayak uydurarak belirlenen personel alınacak kadroları için banka sınavları düzenlemektedir.

Ancak bu durum bankaların her pozisyonu için ayrı olarak değerlendirildiği için Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımları için banka sınavı yapılıp yapılmayacağı başvuruda bulunan banka personel adaylarının yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası güncel olarak;

İstanbul şubeleri bölge personel alımları
Bolu Şubeleri banka personel alımı
Manisa Şubeleri banka personel alımı
Erzincan Şubeleri banka personel alımı
Konya bölge şubeleri banka personel alımı
Sivas Çağrı Merkezi banka personel alımı

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

Yapılacağını açıklamış ve banka iş ilanları yayınlamıştır.


Kuveyt Türk Katılım Bankası banka iş ilanlarına başvuruda bulunamak ve diğer banka iş ilanları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c2047-p11495/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.