Banka İş İlanları ING Bank Şube Satış Temsilcileri Alıyor

ING Bank Şube Satış Temsilcileri Alıyor

Son Güncelleme:

Ülkemizin yükselen değerlerinden olan ve bankacılık sektörüne farklı bir soluk getiren ING Bank, yeni şubeleri ve mevcut şube kadrolarında değerlendirilmek üzere Şube Direkt Satış Temcilsi banka iş ilanı yayınlamıştır.

Bireysel ve Ticari alanda değerlendirilecek olan yeni bankacı adaylarının başvuru süreçleri başlamıştır. Öncelikle Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Mersin bölgelerinde bulunan şube kadrolarında yer alacak Direkt satış temsilcileri için banka sınavları düzenlemeyecek ve doğrudan mülakat süreçlerinin başlayacağı varsayılmaktadır.

2015 banka personel alımları için son 3 aylık döneme girdiğimiz şu günlerde ING Bank personel alımlarında sessiz kaldığı bir dönemi geride bıraktı. Ancak 2016 yılının hemen başında yeni şubeler açması beklenen ING Bank şimdiden bu şube kadrolarına personel alımı için kolları sıvadı.

Genel anlam da banka sınavları ve banka iş ilanlarının sene başına oranla azaldığı hemen her aday tarafından dile getirilmektedir. Ancak bu dönemden sonra bankalar yeni yıl için hazırlıklarına başladığından banka insan kaynakları departmanlarının bu yönde çalışmalarına hız vermesi beklenmektedir.

ING Bank iş ilanları arasında yer alan Şube Direkt Satış Temsilcisi ilanı ile ilgili detayları ve başvuruları inceleyerek bankanın ayrıca duyurduğu diğer pozisyonlar içerisinden size uygun olduğunu düşündüklerinize başvurabilirsiniz.

ING Banka personel alımı ve banka iş ilanları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank/direkt-satis-temsilcisi-is-ilani-i1404189/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,290BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,520TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler