Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Türkiye Geneli Personel Alıyor

Denizbank Türkiye Geneli Personel Alıyor
D

-

Denizbank 2015 personel alımları ülke geneli banka iş ilanları ile devam etmekte. Bankacılık sektöründe saygın bir konuma sahip olan Denizbank Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Samsun, Tekirdağ şube ağı kadrolarında görev almak üzere, yeni Direkt Satış Temsilcileri alacağını açıkladı.

Kariyer planlarını bankacılık üzerine yönelten adayların, Denizbank gibi köklü bir kurumda sağlam bir kariyer başlangıcı yapabilmelerine olanak sağlayan banka iş ilanı için başvuru süreci başladı.

Türkiye genelinde bulunan şube kadroları için, öncelikli olarak Direkt Satış temcilcisi olarak işe başlayacak olan bankacı adayları, ileri vadede bankanın diğer bölüm veya deparmanlarında da görev alma şansı yakalayabilmektedirler. Bu tüm bankaların kendi insan kaynakları politikarının doğrultusunda her yıl bir basamak ileriye adım atarak terfi olanaklarından faydalanabilmektesiniz.

Denizbank bünyesinde görev alan çalışanlarına verdiği değer ve kattığı donanım ile her zaman kendini ispatlamış özel bankalardan bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. Kendi personeline sunduğu eğitim olanakları ile de gelecek nesile kaliteli bankacıları yetiştirmeyi kendine görev benimsemiz olan banka iş ilanların da özellikle deneyimsiz adaylara büyük önem vermektedir.

Bu büyük kurumun bir parçası olarak Denizbank Kariyer olanaklarından faydalanacak; Üniversite öğrencisi, MYO veya en az lise Mezunu, Üniversite mezunu adayların başvuruları alınmaktadır.

Denizbank Direkt Satış Temcilcisi iş ilanı ve diğer banka pozsiyonları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/denizbank-is-ilanlari-c2494-p16410/

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,249BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol