ING Practica Kampı ile Uluslararası Kariyer İmkanı

Uluslararası Yönetici Aday programı kapsamında ING Bank Practica kampı hazırlıklarında sona geldi ve başvurular için duyuruda bulundu. Bu kamp ile Üniversitelerin son sınıf öğrencileri ile yeni mezun adaylar bir araya gelerek, kariyer planlamaları yapılmaktadır.

Kamp dahilinde adaylar ING bank’ın üst düzey yöneticileri ile birlikte fikir alışverişi yapma ve ING bank’ı daha yakından tanıma fırsatını yakalamış olacaktır. Program süresinci adaylara gerekli eğitimler, olanaklar ve iş fırsatları hakkında bilgi verilmektedir. Kamp süresince düzenlenecek aktiviteler ile birlikte adayların birbirleri ile kaynaşması ve gelecek nesil yeni bankacıları için birarada vakit geçirme imaknı sağlanmaktadır.

Programı başarılı bir şekilde tamamlayan adaylar için ING International Talent Programme (IITP), Uluslararası anlamda kariyer yönlendirebileceğiniz ve üst düzey yöneticilik pozisyonları için eleme sürecine girebileceğiniz bir şans tanınmaktadır.

Banka iş ilanları için başvurularda bulunan adayların, yakından takip ettiği ING Bank Practica programı için belirlenen tarihler 24 – 26 Şubat 2016 dir, ve son başvurular 15 Aralık tarihine kadar yapılabilecektir.

Kendinizi ispatlamak, fikir düşünce kariyer planlarınızı ING Bank üst yönetimi olarak bilinen üst düzey yöneticlerle paylaşmak ve bu bankanın bir parçası olabilemek adına sunulan bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

ING Bank Practica / ING Bank Uluslararası Yönetici Adayı Programı hakkında diğer tüm bilgileri Bankacıyım Net Facebook sayfamızdan bize sorabilir veya başvuru sayfasında bulabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank/uluslararasi-yonetici-adayi-programi-ve-practica-is-ilani-i1438709/

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.