Banka İş İlanları ING Practica Kampı ile Uluslararası Kariyer İmkanı

ING Practica Kampı ile Uluslararası Kariyer İmkanı

Son Güncelleme:

Uluslararası Yönetici Aday programı kapsamında ING Bank Practica kampı hazırlıklarında sona geldi ve başvurular için duyuruda bulundu. Bu kamp ile Üniversitelerin son sınıf öğrencileri ile yeni mezun adaylar bir araya gelerek, kariyer planlamaları yapılmaktadır.

Kamp dahilinde adaylar ING bank’ın üst düzey yöneticileri ile birlikte fikir alışverişi yapma ve ING bank’ı daha yakından tanıma fırsatını yakalamış olacaktır. Program süresinci adaylara gerekli eğitimler, olanaklar ve iş fırsatları hakkında bilgi verilmektedir. Kamp süresince düzenlenecek aktiviteler ile birlikte adayların birbirleri ile kaynaşması ve gelecek nesil yeni bankacıları için birarada vakit geçirme imaknı sağlanmaktadır.

Programı başarılı bir şekilde tamamlayan adaylar için ING International Talent Programme (IITP), Uluslararası anlamda kariyer yönlendirebileceğiniz ve üst düzey yöneticilik pozisyonları için eleme sürecine girebileceğiniz bir şans tanınmaktadır.

Banka iş ilanları için başvurularda bulunan adayların, yakından takip ettiği ING Bank Practica programı için belirlenen tarihler 24 – 26 Şubat 2016 dir, ve son başvurular 15 Aralık tarihine kadar yapılabilecektir.

Kendinizi ispatlamak, fikir düşünce kariyer planlarınızı ING Bank üst yönetimi olarak bilinen üst düzey yöneticlerle paylaşmak ve bu bankanın bir parçası olabilemek adına sunulan bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

ING Bank Practica / ING Bank Uluslararası Yönetici Adayı Programı hakkında diğer tüm bilgileri Bankacıyım Net Facebook sayfamızdan bize sorabilir veya başvuru sayfasında bulabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank/uluslararasi-yonetici-adayi-programi-ve-practica-is-ilani-i1438709/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,644TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,530TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler