Yapı Kredi Bankası Operasyon Birimi için Personel Alacak

0

Yapı Kredi Bankacılık odaklı ilk ulusal çaplı hizmet veren özel bir banka olarak kurulmuştur.

Kurumun geçmişi 1944 yılına kadar uzanmaktadır.Türkiye Finans sektörünün güçlü ve köklü kurumu olan Yapı Kredi Bankası uzun vadeli sürdürülebilir büyüme elde etmeye devam etmektedir.Yaygın şube ağı ile Bankacılık sektöründe özgün bir yere sahiptir.

Gelişmeye önem veren kurum ; yeniliklere açık , verdiği hizmetler doğrultusunda istikrarlı bir şekilde etkin hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef edinmiştir. Yapı kredi olarak müşteri ilişkilerinin sürdürülmesi , müşteri talep ve isteklerine en kısa süre de yerine getirilmesi konusunda oldukça hassas davranmaktadır.

Yapı Kredi Bankacılık bünyesinde Bankacılık Operasyon birimlerine bağlı olarak görev alacak olan Müşteri İşlemleri Yetkilileri olarak çalışmak isteyen adaylar için arayış devam ediyor.

MS Office programını iyi derece de kullanabilen Sorumluluk sahibi , planlı , programlı çalışmaya özen gösteren ve ekip çalışmaların da aktif rol alabilen Güler yüzlü adaylar başvuru yapabileceklerdir.Esnek çalışma saatlerinin en iyi uygulandığı bir kurum olarak bilinen Yapı Kredi Bankasına başvuru yapacak adaylar için kaliteli bir çalışma ortamı oluşturulmuştur.

Part-time çalışma saatlerine uyum sağlayacak , Şubeler tarafından gerçekleştirilecek işlemlerinin ( Transfer , Vergi , SGK ve Maaş ) iş gönderme standartlarına uyum sağlayıp sağlamadığını kontrol etmeleri , doğru ve hızlı bir şekilde performans göstermeleri gibi görevler istenmektedir.

Yarı zamanlı (part-time ) çalışma saatleri uygulanacaktır.
Genç , dinamik ve analitik düşünce sahibi kadrosuyla Ekibine Müşteri İşlemleri Yetkilisi alarak devam edecek. Başvuru yapmak isteyen adaylar ; Yapı Kredi iş ilanları ile başvuru da bulunmaları istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası Müşteri İşlemleri Yetkilisi pozisyonu başvuruları ve diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın