Şubesiz Kanallar İşlem Analiz Asistanları İlanı

Garanti Bankası , hizmet vermeye başladığı günden beri vazgeçilmez değerlerini müşteri çalışanları , hissedarları ile paylaşarak geleceğe dair güçlü ve başarılı bir model tablosu çizmiştir.

Kurumsal yönetim alanında en iyi uygulama örneklerine sahip olan Garanti Bankası verdiği izlenim doğrultusunda büyüme göstererek tüm faaliyet alanında öncü olma konumundadır.Bulunduğu konumu ve aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük ikinci özel bankası olma özelliğine sahip olmuştur. Ve bu büyük yapılanma içerisinde banka iş ilanları yayınlayarak gelecek nesiller içinde yeni kapılar aralamaktadır.

Gelişmiş risk yönetimi sistemleri ile her türlü risk önceden tespit edilerek önlem alınması konusunda oldukça duyarlı bir yapıya sahiptir. Faaliyet gösterdiği alanlarda öncü teknolojisiyle çalışanları ile birlikte müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Garanti Bankası Ekibine katılmak üzere “ Güvenli Operasyon “ biriminde işlem güvenliği ve analitiği konularında çalışmak üzere Şubesiz Kanallar İşlem Asistanı aranmaktadır.

Başvurular internet üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar Garanti Bankası bünyesinde çalışma şartlarını gözden geçirerek uyum sağladığı özellikleriyle başvuru yapmaları istenmektedir. Banka sınavları için her zaman şirketlerin kriterlerini inceleyerek personel alım ilanlarını değerlendirmeniz size fayda sağlayacaktır.


Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen genç , dinamik ve analitik düşünceye sahip tüm adaylar başvuru yapabilir.
İş tanımı olarak ; dış dolandırıcılık eylemlerini düzenleyebilmeyi , tespit edebilmeyi , kontrol altına almayı ve acil durumlarda engelleme stratejisi geliştirebilmesi başvuracak adayların görevleri arasında yer almaktadır.

İyi analiz yapabilme , hızlı ve kontrollü çalışabilen adaylar başvurularını yaptıktan sonra başvuru sonucunda bilgilendirileceklerdir.

Garanti Bankası Şubesiz Kanallar İşlem Analiz Asistanı banka iş ilanına başvurmak ve diğer Garanti Bankası personel alımları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/subesiz-kanallar-islem-analiz-asistani-is-ilani/585730

İlgili:  Şekerbank Müşteri Temsilcisi Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.