Müşterisinin talep ve ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş olan Türk Ekonomi Bankası geniş hizmet ağı ile çalışmalarını sürdürmektedir.
İnsan kaynağı ve teknolojik alt yapısı ile dikkatleri üzerine çekmiş olan Türk Ekonomi Bankası genç ve dinamik çalışma Ekibine yeni ekip arkadaşları arayışına devam ediyor.

Türkiye'de özel Bankacılık sektöründe tanınmış , özgün bir yere sahip olan Türk Ekonomi Bankası ( TEB ) Ekim – Kasım döneminde Personel alımları devam ediyor.

Türkiye finans sektörünün güçlü ve saygın markalarından biri olan Türk Ekonomi Bankası bünyesinde çalışmak isteyen adaylar banka iş ilanlarına başvuru yapmaları isteniyor.


Mali analiz ve kredi değerlendirmesini iyi derecede yapabilen ,dış ticaret işlemleriyle de ilgili konularda bilgi sahibi olan adayların başvuruları ayrıca öncelikli değendirilecektir.

Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.Sağlam bir kuruluş olarak bilinen Türk Ekonomi Bankası ; sunulan hizmet kalitesini en üst seviye de tutarak öncü bankalar arasında gösterilmektedir. Hizmet kalitesinin göz önünde bulundururken müşteri memnuniyetini artırmak adına hedeflerini sürdürebilir şekilde devam ettirmektedir.

Başvuracak olan adaylar için ; gerçekleştirilen hizmetin sonuç odaklı düşünebilme yetisi , yenilikçi düşünme , dikkat odaklı çalışma gibi yeteneklere sahip olunması istenmektedir.

Türk Ekonomi Bankasındaki çalışma Ekibi arasında yerinizi almak istiyorsanız eğer TEB yapacak olan Banka Sınavlarından önce TEB Personel Alımı veya Banka iş ilanları aracılığı ile başvuru yapmanız gerekmektedir.

Türk Ekonomi Bankası Personel alımı ve banka iş ilanlarına bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten − 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.