Banka İş İlanları Şekerbank Ticari Portföy Yöneticileri Arıyor

Şekerbank Ticari Portföy Yöneticileri Arıyor

Son Güncelleme:

Şekerbank Ticari Bankacılık Portföy Yöneticileri Alıyor

Şekerbank ; 1953 yılında Pancar üreticilerinin masraflarını karşılamaya yardımcı olmak amacıyla Pancar Kooperatifleri Bankası adını almıştır. Eskişehir de kurulan banka 1956 yılında Merkezi şube olarak Ankara'ya taşınmıştır.
Yıllara yaygın olarak belli bir sermaye doğrultusunda hareket eden Şekerbank ; özel banka statüsüyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Şekerbank müşterilerine ve çalışma arkadaşlarına Bankanın menfaat sahiplerine , kişisel çıkarlarını gözetmeksizin tutarlı bir davranış sergilemektedir. Bankanın değerleri çerçevesinde hareket ederek , kurumun geleceğe dair sağlam bir temel oluşturmasını sağlamış bulunmaktadır.

Oluşturmuş olduğu temel ; sahip olduğu değerlerin farkına varmış , idealleri doğrultusunda kararlar veren , Kurum çalışmaları sonucunda Ortaya çıkmış bir emekten kaynaklanmaktadır.

Hızla gelişim ve büyüme gösteren Şekerbank ; kaliteli hizmet anlayışıyla günümüz özel bankaları arasında önemli bir yere sahiptir. Sahip olduğu konumu ile Türkiye genelinde yaygın olarak faaliyet göstermektedir. Göstermiş olduğu faaliyetlere katkıda bulunacak takım arkadaşları arayışına devam etmektedir.

Şekerbank üstün müşteri memnuniyeti ile çalışmalarına yön vermiş bir banka olma özelliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Türkiye genelinde bulunduğu şubelerinde “ Ticari Bankacılık Satış “ servisinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyor.
Başvuru yapmak isteyen adayların Şekerbank iş ilanları ile başvuru yapmaları istenmektedir.

Başvuru yapacak adaylar da aranan özellikler dikkate alınarak başvuru yapılması istenmektedir. Takım çalışmalarına aktif olarak rol alacak olan , iletişim konusunda zorluk çekmeyen , esnek çalışma saatlerine uyum sağlanabilecek ve belli bir deneyime sahip olan adaylarımızın başvuruları dikkate alınacaktır.

Banka iş ilanlarına başvuru sonrasında ; başvuruda bulunan adaylar arasından seçim yapılacaktır.Başvuru yaparak Şekerbank bünyesinde çalışma şansına sahip olabilirsiniz.

Şekerbank Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi iş ilanına başvurular ve bankanın diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sekerbank-is-ilanlari-c1466-p5108/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,159BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
7,198TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler