Eto’o önce özür diledi sonra Muslera’ya gönderme yaptı

0

PODOLSKİ DE YAPMIŞTI

Antrenman sonrası açıklamalarda bulunan Eto ’o, “Hepimiz futbolcuyuz, bazen hata yapabiliyoruz. İnsanız her şeyden önce. Futbolunun içinde olan şeyler bunlar. Muslera ’nın verdiği bazı demeçler var. Yalnız unutmamamız gerekir ki takım arkadaşı Lucas Podolski ’nin Başakşehir maçında benzer bir durum başına gelmişti. Oluyor böyle şeyler, futbolun içinde olan şeyler. Bazen dikkat etmiyoruz, maçın sıcaklığıyla. Sonrasında fark edebiliyoruz.” dedi.

BÖYLE BİR GÖRÜNTÜ VERDİĞİM İÇİN ÜZGÜNÜM

Eto’o, ”Burada benim özür dilemem gereken iki kısım var. Maçın hakemleri ve Antalyaspor ile Galatasaray taraftarları, böyle bir görüntü verdiğim için. Bizlerde futbolcu olarak maç bittiği zaman susmalıyız. Çok fazla konuşmamalıyız” diye konuştu.

MUSLERA ADİL DEĞİLDİ

Eto ’o, Muslera’yı eleştirerek, “Eğer adil olmak istiyorsak arkadaşım Muslera gibi her tarafa karşı adil olmamız gerekir. Orada bir metre önünde pozisyon vardı penaltı ve kırmızı kartı hak eden pozisyondu. Orada hiçbir şey söylemedi Muslera. Eğer adil olmak istiyorsa orada da söyleyebilirdi. Adalet budur bence. Burada konuşmamız gereken artık Antalyaspor. Çok iyi oynadı ve hak ettiğimiz bir galibiyet aldık” şeklinde konuştu.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın