Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank En Az Lise Mezunu Personel Alacak

Denizbank En Az Lise Mezunu Personel Alacak
D

-

Denizbank 1938 yılında Türkiye de hızla gelişim gösteren Denizcilik alanı için yatırım yapılmak amacıyla kurulmuş bir Devlet bankasıdır.

Sonradan özelleştirmeye gidilen banka ; yaptığı yatırımlar ile hızlı bir şekilde büyüme göstermiştir.
Sürdürülebilir ve karlı büyümeyi sağlayarak Türkiyede ilk beş banka arasında yer alan Denizbank uluslararası finansal alanlarda da en güçlü bankalar arasında yer almıştır.

Kurumsal nitelikleri ile bünyesinde çalışanlarıyla kaliteli hizmet anlayışını hedeflemiştir.Türkiye de toplumun tüm kesimlerine ulaşan yaygın hizmet ağıyla çalışmaya devam etmektedir.
Tarım , enerji , eğitim ve denizcilik gibi pek çok alanda öncelikli olarak hizmet vermektedir.

Kurumsal olarak müşterilerine dünyanın her köşesinde internet aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak mümkün olmaktadır.
Genç , dinamik ve analitik düşünceye sahip çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

Çalışanlar kariyer hayatının başlangıcı olarak çok iyi bir tecrübe olması açısından Denizbank'ı tercih etmiştir.
Denizbank; Bireysel tahsilat yönetimi departmanın da çalıştırılmak üzere personel alacağını açıkladı. En az lise mezunu olan adayların koşulların uyması halinde başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar ; banka iş ilanlarını kullanarak başvuru da bulunabilirler.Başvurularını tamamlayan adaylar başvuru şartlarının uyum sağlaması halinde banka sınavlarına katılmaya hak kazanmış olacaklarıdır.
Yapılacak olan banka sınavlarında başarı gösteren adaylar alacakları eğitimin sonrasında Denizbank çalışanı olarak işe başlatılmış olacaklarıdır.

Denizbank Bireysel Tahsilat Yönetimi personel alımı başvuruları ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/bireysel-krediler-tahsilat-yonetimi-is-ilani/641655

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,249BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol