Denizbank En Az Lise Mezunu Personel Alacak

0

Denizbank 1938 yılında Türkiye de hızla gelişim gösteren Denizcilik alanı için yatırım yapılmak amacıyla kurulmuş bir Devlet bankasıdır.

Sonradan özelleştirmeye gidilen banka ; yaptığı yatırımlar ile hızlı bir şekilde büyüme göstermiştir.
Sürdürülebilir ve karlı büyümeyi sağlayarak Türkiyede ilk beş banka arasında yer alan Denizbank uluslararası finansal alanlarda da en güçlü bankalar arasında yer almıştır.

Kurumsal nitelikleri ile bünyesinde çalışanlarıyla kaliteli hizmet anlayışını hedeflemiştir.Türkiye de toplumun tüm kesimlerine ulaşan yaygın hizmet ağıyla çalışmaya devam etmektedir.
Tarım , enerji , eğitim ve denizcilik gibi pek çok alanda öncelikli olarak hizmet vermektedir.

Kurumsal olarak müşterilerine dünyanın her köşesinde internet aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak mümkün olmaktadır.
Genç , dinamik ve analitik düşünceye sahip çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

Çalışanlar kariyer hayatının başlangıcı olarak çok iyi bir tecrübe olması açısından Denizbank'ı tercih etmiştir.
Denizbank; Bireysel tahsilat yönetimi departmanın da çalıştırılmak üzere personel alacağını açıkladı. En az lise mezunu olan adayların koşulların uyması halinde başvuru yapabileceklerdir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Başvuru yapmak isteyen adaylar ; banka iş ilanlarını kullanarak başvuru da bulunabilirler.Başvurularını tamamlayan adaylar başvuru şartlarının uyum sağlaması halinde banka sınavlarına katılmaya hak kazanmış olacaklarıdır.
Yapılacak olan banka sınavlarında başarı gösteren adaylar alacakları eğitimin sonrasında Denizbank çalışanı olarak işe başlatılmış olacaklarıdır.

Denizbank Bireysel Tahsilat Yönetimi personel alımı başvuruları ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/bireysel-krediler-tahsilat-yonetimi-is-ilani/641655

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın