Hırsız kaçarken kopan parmağını geride bıraktı

0

Olay, Beyoğlu Sururi Mehmet Efendi Mahallesi Keramet Sokak’ta bulunan 5 katlı apartmanın en üst katında meydana geldi.

6 kişi oldukları belirtilen hırsızlar apartmanın 5’inci katındaki daireye girdi. Evde uyuyan 3 kişiye aldırış etmeden bütün odaları gezen hırsızlar, laptop, cep telefonu ve içinde kimlik ve banka kartlarının bulunduğu bir cüzdanı aldı.

DEMİR PARMAKLIKLARINA SIKIŞTIRDIĞI PARMAĞI KOPTU

Tam bu sırada hırsızların seslerine uyanan ev sahibi Veysel Durmuş ile hırsızlar arasında arbede yaşandı. Yaşanan arbede ve ardından başlayan kovalamaca sırasında apartman merdivenlerinde çok ilginç bir olay yaşandı. Hırsızlardan birinin kaçarken merdivenin demir korkuluklarına sıkıştırdığı parmağı koptu.

Parmağı kopan kişi, parmağını bırakıp hızla kaçtı. Bu sırada hırsızın peşinden koşan Veysel Durmuş da parmağı aynı korkuluklara sıkışınca yaralandı. Durmuş hemen hastaneye giderek tedavi oldu. Hırsızın parmağının da koptuğundan habersiz evine dönen Veysel Durmuş, “Ben uyurken odanın kapısından içeri girdiler. Sesler duyunca fark ettim, uyandım. Koştum peşlerinden, ama yetişemedim. Apartmanda merdivenlerinde koşarken parmağım korkuluklara takıldı ve yaralandı” şeklinde konuştu.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın