Halkbank Personel Alımları – Web Developer

0
Halkbank Personel Alımları

Halkbank Web Developer arıyor. Detaylı bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Başlıklar

Halkbank Web Developer Alımı için Aranan Şartlar

Halkbank Web Developer için aranan şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Örgün eğitim veren ya da YÖK denkliği olan üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olmak,
  • Yazılım geliştirme süreçleri alanında minimum 3 sene iş deneyimi olan,
  • Yazılım projelerinde aktif görev almış olmak,
  • İleri seviyede İngilizce bilmek,
  • Web api,rest, json teknolojilerinde bilgi sahibi olmak,
  • Crossbrowser ve W3C konularında tecrübeli olmak,
  • Javascript, jQuery ve diğer javascript frameworkleri konularında ileri seviyede bilgi sahibi olmak,
  • Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları,
  • İnsan ilişkilerinin iyi, ikna etme yeteneğinin gelişmiş olması.

Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olup, yüksek kapasiteli web ya da e-ticaret sistemleri konularında deneyimli olan adayların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Halkbank Personel Alımları

Halkbank 1938 yılında cumhuriyetin kuruluşu Zaman’ında faaliyete geçmiş ve köklü bir geçmişe sahiptir. Sermayesinin hızla artış göstermesi ve aktif çalışma temposuyla bankanın mevduatı ve kredi hacmi giderek büyümektedir.

Uzun vadeli ve hazine kaynaklı kredilerle müşterilerine destek sağlamıştır. Günümüzde de bir çok alanda iş kurması , çalışma alanlarında gelişim gösterilmesi adına çok amaçlı olarak müşterilerine büyük fırsatlar sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Halkbank; çalışma koşulları dolayısıyla tercih edilen bir banka olmuştur. Halkbank personel alımları dönemsel olarak devam etmekte ve aralıklarla banka sınavları düzenlenmektedir.

Kararlı ve verimli çalışma gösterebilen adayların başvuru yaparak Halkbank kurumu bünyesinde çalışma hakkı elde edebilirler. Halkbank finansal sektörde aldığı destek ile kurum olarak hızlı bir şekilde gelişim göstermeye devam ediyor. Tüm iş kollarında faaliyet göstermek üzere yılın belli bölümlerinde personel alımı yapan Halkbank’ın çalışma arkadaşları arayışı devam ediyor. Halkbank çalışanlarının ve müşterilerinin görüşlerini dikkate alarak ilerlemeyi hedeflemektedir. Çalışılması kolay bir banka anlayışıyla Ekibine yeni çalışma arkadaşlarıyla devam etmek isteyen Halkbank personel alımlarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Halkbank bünyesinde çalışmak isteyen adayların koşulların uymasıyla birlikte başvuru yapacakları alanlar da çalışmaya hak kazanma şanslarına sahip olmaktadır.

Kurum sağlam bir temel üzerine kurulmuş olmasından dolayı Türkiye genelinde çalışmak isteyen bir çok aday başvuru da bulunmaktadır.
Siz de güvenli bir ortam da çalışmak, kolay bir çalışma sistemiyle iş sahibi olmak istiyorsanız Halkbank personel alımları ile ilgili konuları takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

Banka iş ilanlarını duyurular kısmından yayınlamaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın