Halkbank 1938 yılında cumhuriyetin kuruluşu Zaman’ında faaliyete geçmiş ve köklü bir geçmişe sahiptir.Sermayesinin hızla artış göstermesi ve aktif çalışma temposuyla bankanın mevduatı ve kredi hacmi giderek büyümektedir.

Uzun vadeli ve hazine kaynaklı kredilerle müşterilerine destek sağlamıştır.Günümüzde de bir çok alanda iş kurması , çalışma alanlarında gelişim gösterilmesi adına çok amaçlı olarak müşterilerine büyük fırsatlar sunmaktadır.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Halkbank ; çalışma koşulları dolayısıyla tercih edilen bir banka olmuştur. Halkbank personel alımları dönemsel olarak devam etmekte ve aralıklarla banka sınavları düzenlenmektedir.

Kararlı ve verimli çalışma gösterebilen adayların başvuru yaparak Halkbank kurumu bünyesinde çalışma hakkı elde edebilirler. Halkbank finansal sektörde aldığı destek ile kurum olarak hızlı bir şekilde gelişim göstermeye devam ediyor.
Tüm iş kollarında faaliyet göstermek üzere yılın belli bölümlerinde personel alımı yapan Halkbank‘ın çalışma arkadaşları arayışı devam ediyor.
Halkbank çalışanlarının ve müşterilerinin görüşlerini dikkate alarak ilerlemeyi hedeflemektedir.

Çalışılması kolay bir banka anlayışıyla Ekibine yeni çalışma arkadaşlarıyla devam etmek isteyen Halkbank personel alımlarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir.

Halkbank bünyesinde çalışmak isteyen adayların koşulların uymasıyla birlikte başvuru yapacakları alanlar da çalışmaya hak kazanma şanslarına sahip olmaktadır.

Kurum sağlam bir temel üzerine kurulmuş olmasından dolayı Türkiye genelinde çalışmak isteyen bir çok aday başvuru da bulunmaktadır.
Siz de güvenli bir ortam da çalışmak , kolay bir çalışma sistemiyle iş sahibi olmak istiyorsanız Halkbank personel alımları ile ilgili konuları takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

Banka iş ilanlarını duyurular kısmından yayınlamaktadır.

https://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=31

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.