Vakıfbank Personel Alımları

0

Türkiye genelinde hizmet veren Vakıfbank ; teknolojik alt yapısı , sürdürülebilir Hedefleri ile bulunduğu konumunda sağlam bir yere sahiptir.
Hızlı bir şekilde büyüme ve gelişme Gösteren kurum ileriye dönük projelerin altına imzasını atmıştır. Hedefleri doğrultusunda hareket ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya yönelik çalışma izlenmiştir.

Vakıfbank ; gerek çalışma saatleri gerek ise çalışma ortamıyla çalışanlarına kolaylık sağlamak için gerekli hizmetleri yerine getirmek adına sorumluluk almıştır. Vakıfbank bünyesinde çalışmak isteyenler için koşulların uyum sağlaması halinde Vakıfbank Personel Alımı ile başvuru yapmaları istenmiştir.

Vakıfbank ; memur , uzman / Mali analist yardımcısı ,müfettiş yardımcılığı gibi bir çok alanda çalışmak üzere personel alımları yapmaktadır.
Vakıfbank Ekibinin yeni üyesi olmak isteyen adayların Banka iş İlanlarına göz atmaları gerekmektedir. Masa başı olarak rahat bir ortamda çalışmak isteyen adaylar , ekip çalışmalarına yatkın ve çalışma ortamına kısa sürede uyum sağlama zorluğu çekmeyen adayların başvuru yapmaları istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Vakıfbank bünyesinde çalışacak olan adayların geleceğe yönelik kariyerlerinde yükselme şansına sahip olmaktadırlar. Kurum görevlerinde başarı gösteren adayların pozisyonlarında yükselmeye gidileceğini belirterek çalışanlarını güvence altına almak adına çalışma yapmaktadır.

Vakıfbank iş ilanları ve banka başvurular

Vakıfbank bünyesinde çalışmak için başvuru yapan adaylar için tecrübe şartı aranmamaktadır. Her departman için ayrı ayrı koşullar belirlenmiştir. Her bölüm için farklı başvuru yapmanız gerekmektedir.

Yapılacak olan başvuruların sonrasında adaylar Banka sınavlarına tabi tutulacaktır. Banka sınavlarında başarı gösteren adaylar alacakları eğitimin ardından Vakıfbank bünyesinde çalışmaya hak kazanmış olacaklarıdır.

Vakıfbank personel alımları için kurumun duyuru sayfasından takip edebilirsiniz.

https://www.vakifbank.com.tr/is-basvurulari.aspx?pageID=127

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın