Türkiye Finans sektörünün güçlü ve köklü kurumu olan Türk Ekonomi Bankası uzun vadeli sürdürülebilir büyüme elde etmeye devam etmektedir. Yaygın şube ağı ile Bankacılık sektöründe özgün bir yere sahiptir.

Gelişmeye önem veren kurum ; yeniliklere açık , verdiği hizmetler doğrultusunda istikrarlı bir şekilde etkin hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef edinmiştir. Türk Ekonomi Bankası personel alımları yaparak odak noktası olan müşteri ilişkilerinin sürdürülmesi , müşteri talep ve isteklerine en kısa süre de yerine getirilmesi konusunda oldukça hassas davranmaktadır.

Türk Ekonomi Bankası bünyesinde çalışanlar ; güvenilir , sıcak ve rahat bir ortamda çalışma şansı bulacaklardır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Türk Ekonomi Bankası bünyesinde çalışma şartlarını gözden geçirerek uyum sağladığı özellikleriyle başvuru yapmaları istenmektedir. Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen genç , dinamik ve analitik düşünceye sahip tüm adaylar başvuru yapabilir.

Başvuru koşulları olarak ; en az lise mezunu , müşteri odaklı çalışmayı hedefleyebilen , takım çalışmalarına uyum sağlayabilme gibi özellikler başvuracak adayların görevleri arasında yer almaktadır. İyi analiz yapabilme , hızlı ve kontrollü çalışabilen adaylar başvurularını yaptıktan sonra başvuru sonucunda bilgilendirileceklerdir.

Türk Ekonomi Bankasındaki çalışma Ekibi arasında yerinizi almak istiyorsanız eğer TEB yapacak olan Banka Sınavlarından önce TEB Personel Alımı veya Banka iş ilanları aracılığı ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurularını tamamlayan adaylar kurul tarafından değerlendirilmeye alınacaktır.

Türk Ekonomi Bankası Gişe başvuruları ve diğer açık pozsiyonları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

1 Yorum

  1. Osmaniye dogumluyum 6 yildir ingilizce kadrosuz ogretmenim niğde üniversitesi mezunuyum lisans diplomam var.sizlerle çalışmak benide banka ailenize girmek istiyorum geregini yapilmasini saygilarimla arzederim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.