Banka İş İlanları TBANK Turklandbank 2015 Ekim – Kasım Genel Personel Alımı

TBANK Turklandbank 2015 Ekim – Kasım Genel Personel Alımı

Son Güncelleme:

T-Bank ; özellikle küçük ve orta büyüklükte olan işletmeler ( KOBİ ) Bankacılığı ile bulunmuş olduğu portföyündeki hizmet vermesiyle giderek gelişim gösteren bir banka olmuştur.
 
Sistemli bir şekilde çalışmalarına devam eden banka hızlı ve kontrollü olarak hizmet vermektedir. Faaliyet gösterdiği alanlarda öncü teknolojisiyle çalışanları ile birlikte müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir.

T-Bank müşteri memnuniyetini artırmak adına hedeflerini sürdürebilir şekilde devam ettirmiştir.T-Bank Bünyesinde çalışmak isteyen adaylar İçin Ekim – Kasım Döneminde genel başvuru da bulunabilirler.

Başvuruda bulunacak olan adaylar T-Bank iş ilanlarını takip ederek T-Bank personel alımı yapacağı tarihlerde başvuru da bulunabilirler.
Kurum ; Genel Müdürlük ve Şubelerinde çalışmak üzere başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
 
Başvuru yapacak olan adaylar , çalışmak istediği bölüm ve pozisyonu ön yazı ile belirterek başvurularını gerçekleştireceklerdir. Başvuru yapan adaylar için tecrübe şartı aranmamakla birlikte adayların başvuru da bulunduğu pozisyonlardan açık olması durumunda adaylar arasında değerlendirme yapılacaktır.

Başvuracak olan adaylar için ; gerçekleştirilen hizmetin sonuç odaklı düşünebilme yetisi , yenilikçi düşünme , dikkat odaklı çalışma gibi yeteneklere sahip olunması istenmektedir.
Koşulları değerlendirip uygun gören adaylar banka iş ilanları aracılığıyla banka sınavlarına girebilmek için internet üzerinden başvuruda bulunabileceklerdir.
T-Bank iş ilanları ile Ekim –Kasım döneminde kuruma genel başvuruda bulunabilirsiniz. Banka sınavlarına hazırlanan adaylar sınav sonrasında başarılı olmaları üzerinde banka tarafından alınacak olan eğitim sonrası kurumun çalışanı olarak işe başlayacaklardır.
 
T-Bank iş ilanları için genel başvurular ve bankanın diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.
 
http://www.kariyer.net/turklandbank-is-ilanlari-c1319-p3491/
Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,644TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,530TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler