Banka İş İlanları Finansbank A.Ş Türkiye Geneli Personel Alımı

Finansbank A.Ş Türkiye Geneli Personel Alımı

Son Güncelleme:

Türkiye’nin genç ve dinamik bankası olan Finansbank ;müşteri odaklı hizmet stratejiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Kurum ; finansal ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerine verilen hizmet kalitesini giderek yükseltmiş ve çalışmalarına yenilerini ekleyerek hızlı bir büyüme göstermiştir. Finansbank üstün hizmet anlayışı ile yenilikçi , genç ve dinamik çalışanlarıyla düzenlenen birçok yarışmalarda ödül almış bir banka olma özelliğine sahiptir. Kurum; bankacılık sektöründe kısa ve genç bir banka olmasına rağmen kısa zaman da aktif büyüklüğü ve hizmet verme anlayışı ile Türkiye genelinde öncü banka olma yolunda üst sıralar da yer almıştır.

Bireysel bankacılık anlayışına verdiği önemin göstergesi olarak hızlı şube ağıyla ülke genelinde hizmet vermektedir. Finansbank A.Ş. Türkiye’nin finansçısı olma hedefiyle 1987’dan beri çalışmalarını aralıksız olarak devam ettirmektedir.

Türkiye genelinde Finansbank personel alımı yapacağını açıkladı. Başvuru yapmak isteyen adaylar Banka iş ilanları veya Finansbank iş ilanları başlığı altında internet üzerinden başvuruda bulunabileceklerdir. Finansbank personel alımlarında adaylardaki aranılacak olan özelliklerin uyum sağlamasıyla adaylar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuruda bulanacak olan adaylar da aranılan özellikler ; en az lise mezunu , tam Zamanlı olarak çalışacak , müşteri odaklı hizmet veremeye özen gösteren ve ekip çalışmalarına uyum sağlayabilen adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

Başvurularını gerçekleştiren adaylar banka sınavlarına tabi tutulacaktır. Yapılacak olan Banka sınavlarında Başarı da bulunan adaylar eğitim alacaklardır. Alınacak olan eğitim sonrasında iş başı yapacak olan adayların vakit kaybetmeden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Finansbank personel alımlarına başvuru yapmak ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/finansbank/bireysel-satis-temsilcisi-is-ilani/584372

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,159BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
7,198TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,494TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler