Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olan HSBC BANK uluslarası olarak hizmet veren özel bankadır.

Büyüme ve gelişme gösteren HSBC BANK müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Genç ,aktif ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermekte olan kurum ; müşterilerilerinin tüm işlemlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmeye özen göstermektedir.
HSBC Bank; sunulan hizmet kalitesini en üst seviye de tutarak öncü bankalar arasında gösterilmektedir. Hizmet kalitesinin göz önünde bulundururken müşteri memnuniyetini artırmak adına hedeflerini sürdürebilir şekilde devam ettirmektedir.

HSBC Bank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak çalışmak üzere eleman alacağını açıkladı.

Başvuru yapacak olan adaylar ; hizmet verirken müşteri odaklı olarak çalışmaya özen gösteren , finansal ürünler de iyi bir şekilde tanıtım yapabilen, en az meslek yüksek okulu mezunu, analitik düşünceye sahip tüm adayların başvuru yapmaları istenmektedir.

Başvuru yapan adayların çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak personel alınacaktır. Vardiya sistemiyle çalışacak olan adayların esnek iş saatlerine uyum sağlamaları gereklidir.Adayaların en az ön lisans mezunu olmaları gereklidir.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuru koşullarının uyum sağlamasıyla başvurularını gerçekleştirebilirler.Başvuru yapmak isteyen adaylar Banka iş ilanları ile başvuru yapabilirler. Başvurusu kabul olan adaylar mülakat sonrasında çalışmaya başlayacaklardır.

HSBC Bank müşteri temsilcisi ilanı ve banka iş ilanları için bu bağlantılardan başvurabilirsiniz

http://www.kariyer.net/hsbc-bank-a-s-is-ilanlari-c3937-p28820/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 + nine =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.