Yapı Kredi Bankası (Tecrübesiz) Kredi Derecelendirme Uzmanları Alacak

0

Türkiye’de özel Bankacılık sektöründe tanınmış ve özgün bir yere sahip olan Yapı Kredi Bankası ; müşteri memnuniyetine önem vererek çağın yeniliklerine uyum sağlamış öncü bankalar arasında yerini almıştır. İstikrarlı büyüme ile faaliyet gösterdiği sektörün lideri konumunda gösterilen Yapı Kredi Bankası ; Türkiye genelinde hizmet vermeye devam ediyor.

Yapı kredi Bankası ; Müşterisinin talep ve ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş  özel bir banka olma özelliğine sahiptir.Geniş hizmet ağı ile müşterilerine ulaşmayı hedefleyen Yapı Kredi Bankası  çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. İnsan kaynağı ve teknolojik alt yapısı ile bilinen  Yapı Kredi Bankası genç ve dinamik çalışma Ekibine yeni ekip arkadaşları arayışına devam ediyor.

Yapı Kredi Bankası Kredi Derecelendirme modelleri uzmanı alacağını açıkladı. Başvuruda bulunan adaylar da genel istenilen özellikler olarak genç , dinamik ekip çalışmasına uyum sağlayabilen analitik düşünce sahibi , hızlı ve kurallar doğrultusunda hareket edebilen adaylar arasında seçim yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Direkt Satış Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Yapı Kredi Bankası ;  kurum olarak sürdürebilir büyümeyi hedef edinmiştir. Verilen hizmet kalitesini artırmayı ve hedeflerini büyütme yolunda çalışanın desteğini önemli görmekle birlikte müşteri memnuniyetini önem vermiştir.

Kurum bünyesinde çalışan ekibin uygun departmanlar da çalışarak ileriye dönük olarak iyi bir kariyere sahip olmaları sağlanmıştır. Başvuru yapacak olan adaylar için tecrübeli olma şartı aranmamaktadır. Veri madenciliği ve veri tabanı konularında bilgi sahibi olan adaylar başvuru da bulunabileceklerdir. Başvuru yapacak olan adaylar Banka iş ilanları başlığı altında internet üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

Yapı Kredi Bankası Personel alımı için banka sınavları yapılıp yapılmayacağını sonraki aşamada karar verecektir. Yapılacak olan Banka sınavları sonucunda başarıya ulaşan adaylar Yapı Kredi Bankası çalışanı olarak verilen hizmetlerde katkıda bulunacaktır.

Yapı Kredi Bankası personel alımı Kredi Derecelendirme Uzmanı iş ilanı ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

http://www.kariyer.net/yapi-kredi/kredi-derecelendirme-modelleri-uzmani-tecrubesiz-is-ilani-i1445397/

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın