Tekstilbank Gişe Yetkilileri Arıyor

Tekstil sektöründeki gerçekleştirilmek istenen doğrultuda yardımcı olmak amacıyla kurulmuş ve şimdilerde de faaliyet gösteren kurumun kuruluş tarihi olarak 1987 yıllarına kadar uzanmaktadır. Tekstilbank; belirlemiş olduğu hedefler çerçevesinde giderek gelişim gösteren güçlü bir bankadır.

Kurum nitelikli insan gücü alınmasının gerekliliği doğrultusunda faaliyetlerinin verimliliğini artırmak adına çalışanların isteklerini ön sıralarda tutarak hizmet yürütülmesi gerekliliğini belirterek çalışmalar yürütmüştür. Kendi çalışanlarını eğiterek üst kademelerde ve yönetici olarak çalışması sağlanmıştır. Bu amaçla hızlı bir şekilde gelişim gösteren kurum tüm yeniliklere uyum sağlayarak faaliyet gösterdiği alanda büyüme göstermektedir. Tekstilbank iyi bir kariyer sahibi olmak isteyen adaylar için personel alımı yapacağını belirtmişti.

Tekstilbank Gişe Yetkilisi olarak çalışmak isteyen adaylar için alım yapacağını açıkladı.

Başvuruda bulunmak isteyenler; kendisini ifade edebilen , iletişim yeteneği kuvvetli  , analitik düşünce sahibi olan  ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen adaylar arasında seçim yapılacaktır.

Çalışanlarını güvenli bir ortamda istekleri doğrultusunda çalıştıran Tekstilbank çalışma Ekibinin yeni üyeleri için birçok olanak sağlayacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar banka iş ilanları ile Tekstilbank bünyesinde çalışmak isteğini belirtebilmektedir. Başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını gerçekleştirdikten sonra Tekstilbank banka sınavlarına tabi tutulacaklardır. Yapılacak olan banka sınavları sonucunda başarı gösteren adaylar alacakları eğitimin sonunda Tekstilbank bünyesinde çalışmak üzere işe başlayacaklardır.

Tekstilbank Türkiye Geneli Şube Gişe Yetkilisi ilanına başvurmak ve bankanın diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/tekstil-bankasi-a-s/operasyon-uzmanigise-yetkilisi-is-ilani/628885

İlgili:  Akbank Çağrı Merkezi Personelleri Aradığını Duyurdu!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.