Anasayfa Banka İş İlanları Tekstilbank Gişe Yetkilileri Arıyor

Tekstilbank Gişe Yetkilileri Arıyor

Tekstil sektöründeki gerçekleştirilmek istenen doğrultuda yardımcı olmak amacıyla kurulmuş ve şimdilerde de faaliyet gösteren kurumun kuruluş tarihi olarak 1987 yıllarına kadar uzanmaktadır. Tekstilbank; belirlemiş olduğu hedefler çerçevesinde giderek gelişim gösteren güçlü bir bankadır.

Kurum nitelikli insan gücü alınmasının gerekliliği doğrultusunda faaliyetlerinin verimliliğini artırmak adına çalışanların isteklerini ön sıralarda tutarak hizmet yürütülmesi gerekliliğini belirterek çalışmalar yürütmüştür. Kendi çalışanlarını eğiterek üst kademelerde ve yönetici olarak çalışması sağlanmıştır. Bu amaçla hızlı bir şekilde gelişim gösteren kurum tüm yeniliklere uyum sağlayarak faaliyet gösterdiği alanda büyüme göstermektedir. Tekstilbank iyi bir kariyer sahibi olmak isteyen adaylar için personel alımı yapacağını belirtmişti.

Tekstilbank Gişe Yetkilisi olarak çalışmak isteyen adaylar için alım yapacağını açıkladı.

Başvuruda bulunmak isteyenler; kendisini ifade edebilen , iletişim yeteneği kuvvetli  , analitik düşünce sahibi olan  ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen adaylar arasında seçim yapılacaktır.

Çalışanlarını güvenli bir ortamda istekleri doğrultusunda çalıştıran Tekstilbank çalışma Ekibinin yeni üyeleri için birçok olanak sağlayacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar banka iş ilanları ile Tekstilbank bünyesinde çalışmak isteğini belirtebilmektedir. Başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını gerçekleştirdikten sonra Tekstilbank banka sınavlarına tabi tutulacaklardır. Yapılacak olan banka sınavları sonucunda başarı gösteren adaylar alacakları eğitimin sonunda Tekstilbank bünyesinde çalışmak üzere işe başlayacaklardır.

Tekstilbank Türkiye Geneli Şube Gişe Yetkilisi ilanına başvurmak ve bankanın diğer iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/tekstil-bankasi-a-s/operasyon-uzmanigise-yetkilisi-is-ilani/628885

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

twenty − eighteen =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,578BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,218TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,551TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler