Şekerbank İşletme Bankacılığı Personel Alıyor

0

Şekerbank; Pancar Kooperatif üyeleri tarafından pancar üreticilerinin üretim giderlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Kuruluşu 1953 yıllarına kadar dayanan kurum; özel banka olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Yaygın şube ağı ile Bankacılık sektöründe özgün bir yere sahiptir. Türkiyenin en köklü bankalarında olan Şekerbank; kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmakadır. Gelişmiş risk yönetimi sistemleri ile her türlü risk önceden tespit edilerek önlem alınması konusunda oldukça duyarlı bir yapıya sahiptir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda  öncü teknolojisiyle çalışanları ile birlikte müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Sağlam bir kuruluş olarak bilinen Şekerbank ; sunulan hizmet kalitesini en üst seviye de tutarak öncü bankalar arasında gösterilmektedir. Hizmet kalitesinin  göz önünde bulundururken müşteri memnuniyetini artırmak adına hedeflerini sürdürebilir şekilde devam ettirmektedir.

Şekerbank İşletme Bankacılığı için yeni Personel alımı yapacağını açıkladı. Başvuru da bulunacak olan adaylar için; gerçekleştirilen hizmetin sonuç odaklı düşünebilme yetisi , yenilikçi düşünme , dikkat odaklı çalışma , yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilme  gibi yeteneklere sahip olmaları beklenmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar tam zamanlı çalışmak üzere tecrübe sahibi olması istenmiştir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Banka iş ilanları aracılığı ile başvuru yapabilirler. Başvurularını gerçekleştiren adaylar banka sınavlarına tabi  tutulacaktır.Yapılacak olan Banka sınavlarında Başarı da bulunan adaylar eğitim alacaklardır.Alınacak olan eğitim sonrasında iş başı yapacak olan adayların vakit kaybetmeden başvuru yapmaları gerekmektedir.

http://www.kariyer.net/sekerbank/sekerbank-isletme-bankaciligi-portfoy-yoneticisi-is-ilani-i1412381/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın