Banka gişe yetkilisi; Çalıştığı kurumun bünyesinde çalışma prensiplerine uygun olarak gerekli araç , gereç ve ekipmanları Etkin bir şekilde kullanılması ile görevini yerine getirerek günlük hesap kontrolü yapmaktadır. Şube mevduat ve kredi hesaplarına nakit veya çekle yatırma/çekme gibi işlemleri yapmak, müşterinin hesap açılış talebini yerine getirmek, satış Ekibi tarafından gerçekleştirilen işlemlerin nakit tahsilatını yapmak, Çek senet gibi belgelerin bedellerini tahsil etmek gibi bankanın her türlü hesap işlemlerini yapma yetkisi bulunmaktadır.

Çalıştığı kurum bünyesinde yükselme olanağı sağlanmış olan gişe yetkilisinin kariyer yapma açısından büyük bir deneyim elde etmiş olacaklardır. Bulunduğu konumda yükselme gösterme fırsatı tanınmış olan pozisyon kurum için büyük öneme sahiptir. Kurumlar müşteri memnuniyetini ön plan da tutarak hizmet vermeyi hedef edinerek faaliyet gösterdiği alan da bu doğrultuda gişe yetkilisine büyük görev verilmiş olduğunu belirterek gişe yetkilisi pozisyonun önemli bir yere sahip olduğu belirtilmiştir.

Türkiye genelinde birçok banka gişe yetkilisi alacağını açıkladı.

Gişe yetkilisi başvurusu internet üzerinden Banka iş ilanları veya Banka gişe ilanları ile başvuru da bulunabileceklerdir. Başvuru yapmak isteyen adaylar , aranılan özelliklerinin uyum göstermesi ile başvuru da bulunabilirler. Başvuru yapmak isteyen adaylar için aranılan özellikler genel olarak hızlı , genç , dinamik ve analitik düşünce sahibi olması gereklidir. Başvuru koşullarına sahip olduğunu düşünen adayların başvuru yaparak kurum bünyesinde çalışma Hakkı’na sahip olacakları belirtilerek gişe yetkilisi başvurusu ilanı ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Banka Gişe Yetkilisi ilanlarına başvurmak ve detaylar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/gise-yetkilisi-is-ilanlari-p721

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.